Zeus: rok 2013 możemy określić mianem przełomowego

1Zeus podsumował rok: „Myślę, że rok 2013 możemy, jako ekipa Pierwszego Miliona z całą pewnością określić mianem przełomowego. Do tej pory żaden rok naszej scenicznej „kariery” nie cechowało tak wiele zmian i wydarzeń. Te kilkanaście miesięcy upłynęło nam przede wszystkim pod znakiem:”

1. KONCERTÓW – Odwiedziliśmy kilkadziesiąt miast i klubów a w nich spotkaliśmy mnóstwo przychylnych nam i zajaranych muzyką ludzi. Pojawiliśmy się na kilku ważnych imprezach, na których do tej pory nie dane nam było zagrać m.in. na Hip Hop Kempie czy na Mazury Hip Hop Festiwalu w Giżycku.

2. FEATURINGÓW – Postanowiłem wykorzystać swój moment i nie obijać się a wręcz przeciwnie – wziąć się do intensywniejszej pracy. Zaowocowało to nagraniem prawie 40 zwrotek gościnnych. Do dziś dnia, ukazało się już 17ście utworów z nagranymi przeze mnie w tym roku zwrotkami a do 13stu z nich zrealizowane zostały teledyski.

3. WYDANIA KOLEJNEJ PŁYTY – Tym razem była to płyta nad którą prace prześladowało swoiste fatum czyli „7 Grzechów” – EP stworzona przez duet Hary / Zeus z gościnnymi udziałami Mara oraz DJ’a Cube’a i DJ’a MixAira.

4. ZŁOTEJ PŁYTY ZA ALBUM „ZEUS. NIE ŻYJE.” – To niewątpliwie wielki sukces. Każda wytwórnia życzyła by sobie z pewnością takiego debiutu wydawniczego. To również dla nas pewien symbol, motywacja do dalszych działań i świadomość, że mamy Wasze wsparcie.

5. TELEDYSKÓW – Oprócz klipów stricte featuringowych pojawiły się w tym roku dwa obrazy promujące nasze wydawnictwa czyli „Strumień” Zeusa oraz „Mój czas / No name” Harego.

6. FREETRACKÓW – Do całkowicie darmowego oraz legalnego odsłuchu / downloadu oddaliśmy Wam dwa numery: „Każdy ma problem do „Z”” oraz „7 Przeszkód”.

7. LICZB / STATYSTYK – Piorunujący wręcz wzrost liczy lubiących mój profil (w tym przekroczenie bariery 100 tysięcy lajków), milionowe ilości obejrzeń każdego z teledysków promujących album „ZEUS. NIE ŻYJE.” itd. To także PIERWSZY ROK działania FIRMY Pierwszy Milion.

Poza tym było sporo wywiadów, rozmów z ciekawymi ludźmi, melanży, tatuaży itd itp.

Tak w skrócie wyglądał nasz 2013 rok. Dużo pracy, sporo stresów, mało snu ale również ogromna ilość satysfakcji. Jakie mamy plany na kolejny rok?

1. KONCERTY – Występy na żywo to chyba nasza ulubiona część „muzycznego życia” i kto na naszych koncertach był, wie ile energii w nie wkładamy. Sporo będzie tych koncertów i w 2014 roku.

2. PŁYTY – Sporo czasu spędziliśmy już w studio w roku 2013 a jeszcze więcej spędzimy w 2014. Szykujemy dla Was dużo nowej muzyki. Każdy z naszej ekipy przygotowuje swoje rzeczy: Hary, Joteste i Zeus. Dostaniecie również coś od DJ’a MixAira. Nie próżnujemy i przekonacie się o tym już niebawem.

3. TELEDYSKI – Pewne rzeczy już czekają na publikację a będzie ich więcej. Postaramy się w nadchodzącym roku więcej pracy włożyć w obrazowanie naszej muzyki.

4. FEATURINGI – Tego z pewnością również nie zabranie, chociaż ja w 2014 roku zamierzam poświęcić się pracy nad własnym materiałem, kosztem featuringów. Coś trzeba wybrać. Gościnnym występom oddałem praktycznie cały 2013 rok a efekty tych prac słychać będzie pewnie jeszcze długo w 2014. Teraz czas na płyty.

Kochani, życzymy Wam oby 2014 rok obfitował w jeszcze więcej pozytywnych emocji i czekamy już na możliwość podzielenia się z Wami naszą muzyką, zarówno w Waszych głośnikach jak i na żywo, na koncertach!

Dziękujemy Wam po raz kolejny za Wasze wsparcie!

Pierwszy Milion!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>