ZBUKU „Że Życie Ma Sens” Odsłuch

102908-1Wytwórnia Step Records daje słuchaczom możliwość zapoznania się z niemalże całym albumem ZBUKA „Że Życie Ma Sens”. Odsłuch debiutanckiego krążka prudnickiego rapera pojawił się już na portalu youtube.com. W tajemnicy utrzymywane są dwa utwory z tego wydawnictwa („Siema brat” oraz „Hip Hop Champions”), do których w najbliższym czasie ukażą się wideoklipy.

Solowy album Zbuka to pełnowymiarowy debiut. Raper zdecydował się okroić listę gości do minimum, przez co na krążku „Że życie ma sens” usłyszymy prywatnie dobranych znajomych od Zbuka – Rovera, Bezczela, LeszkaJedenStąd, Bonsona, Jopla i Eftera. Za muzyczną stronę płyty odpowiada Poszwixxx, Bob Air, Młody MD, DNA, PBH-a, Karasia, EljotSounds, KPSN, Novego i Udara.

Tracklista płyty:
1. SIEMA BRAT
2. TORREADOR BITÓW
3. TO WIĘCEJ NIŻ MUZYKA feat. ROVER
4. ŻE ŻYCIE MA SENS
5. HIP HOP CHAMPIONS feat. LESZEK JEDENSTĄD
6. DUPY KUMPLE BLANTY RAP feat. BEZCZEL, BONSON
7. SKURWYSYNY
8. HIP HOP REWOLUCJA RMX
9. TOWAR POSZEDŁ W OBIEG
10. POZOSTANĄ WSPOMNIENIA feat. EFTER
11. ZACZAROWANE BĘBNY
12. CZUJĘ TO
13. MILIONY SŁÓW feat. JOPEL
14. CHCĘ ŻYĆ
15. WITAM CIĘ W POLSCE (BOB AIR RMX)

W przygotowaniu jest trasa koncertowa płyty „Że Życie Ma Sens”. Występy można bookować pod adresem dawid@steprecords.pl lub telefonicznie 48.883.027.400.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>