ZARAZA ft. Hukos, Cira „Dżuma” kolejny singiel

1Sklepowa premiera ZARAZY, albumu duetu producenckiego współtworzonego przez DJ-a B i Szczura, już w najbliższy czwartek. Od dnia dzisiejszego na kanale Step Records pojawiać się będą kolejne numery z krążka. W numerze „Dżuma” gościnnie udzielili się Hukos i Cira.

O wzorowej chemii między producentami tworzącymi ZARAZĘ, świadczyć może fakt, że większość z 13 bitów składających się na album wyprodukowali razem. Zalążki produkcji stanowiły odpowiednio dobrane, w większości mroczne i horrorcore’owe sample. Koncept płyty ustalono już na początku, już od pierwszego taktu DJ B i Szczur wiedzieli jaki efekt finalnie chcą osiągnąć. 

Integralną częścią projektu jest także okładka, za którą odpowiada Cybe – jeden z kultowych już warszawskich grafficiarzy, członek ekipy VHS. Słuchacze, którzy zdecydują się na zakup oryginalnego nośnika, otrzymają książeczkę Jego autorstwa, stanowiącą graficzne odwzorowanie każdego tracku składającego się na album.

Wisienkę na torcie stanowi plejada gości z najwyższej rapowej półki. Na Zarazie gościnnie usłyszymy: Pezeta, Jurasa, Sokoła, Małpę, Hadesa, Hukosa, Cirę, Dioxa, Wigora, Mesa, Te Trisa, Pono, Medium, VNM-a, W.E.N.Ę., Praktisa, obcokrajowców: Lvinoye Serdce,Ligalize oraz DJ-ów: Kebsa i Eproma.

Na www.preorder.pl/zaraza dostępne są specjalne, fanowskie pakiety z płytą CD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>