Zapraszamy na JWP Street Seventeen – 1500m2, 19.10.

1„Wszystko jest w ruchu” – motto wspólnego kawałka z Vieniem przyświeca nam przy organizacji tegorocznych – 17 już – urodzin JWP Crew. Zeszłoroczne wyprzedane melo w Stodole wyszło baaardzo grubo – głównie dzięki imponującej frekwencji z waszej strony. Liczymy więc, że i w tym roku nas nie zawiedziecie i stawicie się licznie 19 października na Solcu. W końcu zostało nam już tylko „oczko” do pełnoletności!

Yes yes yo, pierwsza rzecz, która się zmienia to miejscówka. Przenosimy się ze Stodoły do 1500m2 do wynajęcia, bo w klubie na Batorego trudno o after z prawdziwego zdarzenia. A my chcemy przymelanżować z Wami nie tylko w trakcie występów wraz z licznie zaproszonymi gośćmi, ale również już po zakończeniu „oficjalnej” koncertowej części. Szkoda tracić czas na pielgrzymki z klubu do klubu, skoro możemy mieć wszystko pod jednym dachem. Tym bardziej, że na ten sobotni październikowy wieczór zaplanowaliśmy sporo atrakcji, chcąc byście każde kolejne „street birthday” wspominali lepiej od poprzednich.

LINE UP:
JWP/Bez Cenzury
Siwers
Sokół
Włodi
Obywatel MC
Tomiko
PMM Polski Mistrzowski Manewr
HZD DIIL GANG
PRO8L3M
Małach & Rufuz
Franek
Siódmy Echinacea

DJ’s:
Steez
Eprom
Cent

Bilety na imprezę będą w sklepach od środy 9 października. Znajdziecie je w następujących punktach:
Galeria Koloru na ul. Hożej 9a i w al. Solidarności 82
Serum Sklep, C.H. Land, ul. Wałbrzyska 11, stacja metra Służew
SideOne, ul. Chmielna 21

Cena w przedsprzedaży – 25 zł
Cena na bramce w dniu imprezy – 35 zł

UWAGA! Przedsprzedaż po 25 zł trwa do dnia imprezy WŁĄCZNIE, w wymienionych powyżej sklepach. 35 zł zapłacicie na klubowej bramce, więc warto zaopatrzyć się w wejściówki wcześniej.

https://www.facebook.com/events/614243378634186

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>