Wywiad z Medium i jego ekipą: Bozon Records Tour 2013 dla Hip-Hop.pl

Medium w AndegrandzieW piątek, 4 października, koncertem w szczecińskim klubie City Hall, rozpoczęła się trasa Bozon Records Tour 2013. Z tej okazji ekipa w składzie Medium, DJ Funktion & Steve Nash i Kuba Skowroński odwiedziła szczeciński skateshop Andegrand, gdzie poddana ostrzałowi pytań Adriana Bartoszewicza, opowiedziała czym jest eklektyczny rap, o duchowości na scenie i w muzyce, o inspiracjach, o tym skąd wzięła się nazwie Bozon, o tym jak ten niecodzienny team dogaduje się na scenie i co lub kto jest maskotką trasy.


Bozon Records Tour 2013
to 3 miesiące i 26 miast. Obok Medium w trasie biorą udział: DJ Funktion & Steve Nash [Mistrzowie Świata DJ IDA 2012], Zgas & Zgasik [Pierwszy na Świecie beatboxujący brzuchomówca] i Kuba Skowroński [trąbka]. W trakcie koncertów usłyszycie utwory w nowych aranżacjach z płyt: „Teoria Równoległych Wszechświatów”, „Graal” i „Egzegeza”, a poza tym improwizacje live i beatbox.

Rozmawiał: Adrian Bartoszewicz
Kamera/montaż: Gniewko Głogowski
Miejsce: Sklep Andegrand, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 24, Szczecin
Data: 2013-10-04

Zaglądajcie do sklepu: skate-europe.com

Sprawdź też: Bozon Records Tour 2013

3 myśli nt. „Wywiad z Medium i jego ekipą: Bozon Records Tour 2013 dla Hip-Hop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>