Wygraj zestaw płyt od Skorupa – Konkurs

skorup2Zapraszamy na szybki konkurs, w którym do wygrania jest zestaw dwóch płyt od Skorupa.

Pierwszą jest Mixtape „One Mc And One Dj” to zestawienie najlepszych dotychczasowych traków Skorupa. To nie tylko gratka dla fanów, ale także szansa na zapoznanie się z twórczością rapera w pigułce dla osób, które do tej pory nie miały z nią jakiejkolwiek styczności. Mixtape zawiera 13 numerów nagranych w kooperacji ze specjalnymi gośćmi. Są wśród nich m.in.: DonGuralEsko, Majkel, Jerry Beeks, Amad Jamal, Dohtor Miód, Bassi Maestro czy DJ Amplive.

A drugą „Piękna pogoda”, czyli „Hip-hop inspirowany polskimi obyczajami, historie wywiedzione z lokalnych miejsc publicznych i ich autorska interpretacja”. „Piękna pogoda” to czwarte już solowe wydawnictwo Skorupa. Zawiera 17 świeżych utworów, z których każdy jest rozprawą z własnymi emocjami, wspomnieniami i fantazją artysty. Wśród nich znajdują się np.: będący powrotem do lat 80., czasów Solidarności i szczytu popularności Lady Pank, „Adapter Daniel”, „Świata ciekawość”, do którego powstało specyficzne „swojskie wideo”, czy „Taki”, gdzie na featuringu pojawia się Lilu wraz z Jareckim.

Sprawdźcie co trzeba zrobić aby wygrać ten zestaw - szczegóły konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>