Wdowa „Listopad EP” – zapowiedź + okładka

WDOWA Listopad FRONT dużyAlkopoligamia.com ma przyjemność poinformować o najnowszym, planowanym wydawnictwie. Po wyprzedzającym czas „Superextra”, dziesiątkach gościnnych nagrań oraz kilku singlach popartych teledyskami, które ukazały się w tym roku, Wdowa wchodzi do studia aby zarejestrować „LISTOPAD EP”.

Poniżej obszerna informacja dotycząca tego mini-albumu od samej autorki:

„LISTOPAD EP to wydawnictwo planowane przeze mnie od lat wielu. Myśli niespokojne wreszczcie udało się okiełznać i przełożyć na sześć utworów. Wersy przesiąknięte listopadowym zwątpieniem ukażą Wam WdoWę, której nie mieliście nigdy okazji poznać. 

Deszczowy, melancholijny, a niekiedy gniewny klimat, w który postaram się Was wprowadzić, to tak naprawdę podróż w głąb mojej duszy. Nie spodziewajcie się braggadocio lub punktowania słabości polskiej rap-gry. Na tej EPce nie usłyszycie o kobietach i ich wizji świata. Prawdę mówiąc usłyszycie tylko to, co zostaje we mnie, gdy wymiotę okruchy powierzchownej codzienności. Dla wielu może to być szokujące, wielu w to nie uwierzy, ale ja jestem naprawdę tym wszystkim, co widzieliście i mam w sobie jeszcze więcej, tylko czasem boję się Waszych reakcji.

Po raz pierwszy w mojej muzycznej historii album został w całości wyprodukowany przez jednego muzyka. Jest nim producent FLECZER, który uwiódł mnie różnorodnością muzyczną i jednocześnie spójnością brzmieniową. Niemal każdy zaproponowany przez niego bit odpowiadał moim gustom. Od razu zaakceptowałam zaaranżowane przez niego utwory. Trudno sklasyfikować brzmienie „LISTOPAD EP”, bowiem Fleczer potrafi wykorzystać sample i wkomponować między nie nowoczesne dźwięki. Zakochałam się w jego produkcjach i gdy je usłyszałam uznałam, że wieloletnia koncepcja znalazła wreszcie godnego partnera – wykonawcę. Gościnnie na płycie pojawia się jedynie DJ SPOX. Gdy napisałam utwór, po prostu wiedziałam, że muszą znaleźć się w nim cuty, a jeśli cuty mają podsumowywać utwór, prowadzić dialog ze zwrotkami, a przy tym brzmieć dynamicznie, to musi ktoś, kto czuje, co robi. Doświadczony DJ, który posiada wiedzę o korzeniach i wie, że jego udział to nie tylko skrecze, które „akurat pasują w tempo”, ale też nadanie piosence odpowiedniego feelingu.”

Za miks muzyki odpowiada FLECZER. Miks wokali to praca Szoguna, zaś wszystko to spiął w całość i zmasterował legendarny Mikołaj „Noon” Bugajak (audio-games.pl).

Dokładna data premiery i więcej szczegółów już wkrótce.

3 myśli nt. „Wdowa „Listopad EP” – zapowiedź + okładka

  1. Za dużo megalomanii, ponieważ płyta, która ma koncepcję na przestrzeni kilku lat może okazać się przeciętnym, ponurym, listopadowym krążkiem.

  2. Czyli jednak wraca do muzyki. Ostanio płakała w wywiadzie że ja traktuja jak gówno i rzuca to wszystko, teraz bedzie jednak nagrywać. Spoko kobietom wystarczy wiadro łez 1 fajka i nic po nich nie widać;-))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>