Tylko do niedzieli możesz wziąć udział w konkursie „Łap bit, daj hit!”

1Przed Wami ostatnie dni, by złapać bit, dać hit i wydać go w MaxFloRec! Zgłoszenia w konkursie przyjmowane są do niedzieli, 20.10., do końca dnia. Jak zapewnia stojący na czele jury Rahim, wszystkie utwory są odsłuchiwane.

- Codziennie otrzymujemy co najmniej kilka zgłoszeń. Wszystkie są przeglądane, odsłuchiwane, odpowiednio segregowane. Mamy już nawet kilku faworytów, ale skrzynka cały czas jest otwarta i naprawdę każdy ma szansę wygrać - mówi Rahim. Dodaje, że poziom nadsyłanych nagrań jest bardzo zróżnicowany. – Zegar tyka, także łapcie bity i dajcie hity! Czekamy do niedzieli – zachęca do udziału w konkursie.

Przypomnijmy, że cała zabawa polega na stworzeniu własnego utworu pod gotowy bit. Podkład można pobrać w dziale Download na MaxFlo.pl. Gotowe numery wyłącznie w formacie mp3 320 kB/s należy przesłać mailem na adres: konkurs@maxflo.pl. Na autora najlepszego kawałka czeka sesja w profesjonalnym studiu nagrań oraz spotkanie z uznanymi producentami i artystami. Do zwycięskiego numeru zostanie nakręcony również one shot, który trafi na MaxFloRecTV.

O tym, kto okaże się się najlepszym hitmakerem oprócz Rahima decydować będą m.in.: Zetena i Adam L., reprezentanci lubelskiej sceny hip-hop. To oni stworzyli konkursowy bit. Pierwszy z nich znany może być szerszej publiczności m.in. z współpracy z zespołem Pokahontaz, Lilu, Skorupem, Bob Onem („Insomnia”) czy Bu (współprodukcja „Siły przebicia” i „Właśnie tak” z albumu BYK). Zetena udzielał się również w utworach artystów, takich jak: Pih, Pyskaty, Miodu (Jamal), Sokół, Virus Syndicate, Reno, Ras, Brudne Serca.

Więcej informacji wraz z regulaminem znajduje się w specjalnej aplikacji na Facebooku [kliknij, aby przejść].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>