To Ty jesteś Wizjoner – „Pono i Wizjonerzy”

1Klasyk polskiego hip hop’u, rozpoczyna erę Crowdfundingu w polskim hip hop’ie, wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom obecnego rynku muzycznego.

Wesprzyj projekt wydania dwu płytowego albumu i stań się jednym z właścicieli ekskluzywnego oraz kolekcjonerskiego wydawnictwa pod tytułem „Pono i Wizjonerzy”.

Album „Pono i Wizjonerzy” to reedycja ostatniego albumu Pono pod tytułem „Wizjoner”, która zostanie wzbogacona o drugi krążek, na którym zostaną umieszczone remixy utworów z albumu „Wizjoner”. Remixy zostały przygotowane przez zwycięzców konkursu zorganizowanego przez Pono w 2012 roku.

Co więcej obie płyty wchodzące w skład tego ekskluzywnego wydania zostaną na nowo zmiksowane oraz zmasterowane przez legendę oraz ojca chrzestnego polskiego hip hop’u DJ’a 600 V.

Ponadto, na bonusowym krążku ukażą się dwa nowe, nigdzie dotąd nie publikowane utwory wykonane przez Pono oraz zaproszonych gości na bitach samego DJ 600 V.
Album „Pono i Wizjonerzy” ukarze się przy współpracy z nowo powstałą wytwórnią V6, założoną przez ojca chrzestnego polskiego hip hop’u czyli DJ 600 V, Grupę Nucity przy wsparciu firmy Life Is Music Entertainment.

Projekt „Pono i Wizjonerzy” został uruchomiony na nowej na polskim rynku platformie crowdfunding’owej o nazwie myseed.pl

Pono zamierza zebrać kwotę 15.000 zł na wydanie albumu. Kwota potrzebna do zrealizowania projektu ma zostać zebrana w miesiąc.

Więcej informacji o projekcie na www.myseed.pl

Wesprzyjcie projekt wydania dwu płytowego albumu i stańcie się jednymi z właścicieli ekskluzywnego oraz kolekcjonerskiego albumu pod tytułem „Pono i Wizjonerzy”.

To Wy jesteście fundatorami tego projektu i Wy decydujecie co chcecie otrzymać w zamian.

!!! Zostańcie wizjonerami i stańcie się posiadaczami tego ekskluzywnego wydania !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>