„The Marshall Mathers LP 2″ Zagraniczną Płytą Roku 2013

EminemMMKolejna część plebiscytu WuDoo i Hip-Hop.pl za nami. Zdecydowaliście, że tytuł Zagranicznej Płyty Roku 2013 trafił, co było do przewidzenia, do Eminema za krążek „The Marshall Mathers LP 2″.

Jest to trzeci triumf rapera w tej kategorii. Wcześniej wygrywał z ”Relapse” (2009) i „Recovery” (2010). W sumie od 2004 roku stawał na podium dziesięć razy (we wszystkich trzech kategoriach). A patrząc na popularność singli z „TMMLPII” oraz samego rapera, te statystyki pewnie się poprawią.

Pozostałe dwa miejsca na podium zajęli panowie, którzy jeszcze dwa lata temu wspólnie walczyli w plebiscycie z płytą „Watch the throne”. Drugie miejsce zajął Kanye West z „Yeezus”, trzecie Jay Z z „Magna Carta Holy Grail„.

Poniżej pełne zestawienie:
1. Eminem „The Marshall Mathers LP 2″
2. Kanye West „Yeezus”
3. Jay Z „Magna Carta Holy Grail”
4. Pusha T „My Name Is My Name”
5. A$AP Rocky „Long. Live. ASAP”
6. Big Sean „Hall Of Fame”
7. J Cole „Born Sinner”
8. French Montana „Excuse My French”
9. Drake „Nothing Was The Same”
10. Mac Miller „Watching Movies With The Sound Off”
11. Tyler, The Creator „Wolf”
12. A$AP Ferg „Trap Lord”

Przed nami nowa kategoria: Polski Singiel Roku 2013. Jak zawsze ciężko jest nominować w tej kategorii ponieważ znakomitych utworów jest tak dużo, że musielibyśmy robić kilka sond. Dlatego też skupiliśmy się na tzw. singlach oficjalnych, tych do których nakręcono teledysk. Dwanaście nominowanych singli zostało wybranych przez przedstawicieli redakcji WuDoo i Hip-Hop.pl, zwycięzcę wybierzecie Wy.

*Zobacz wyniki plebiscytu z poprzednich lat

Jedna myśl nt. „„The Marshall Mathers LP 2″ Zagraniczną Płytą Roku 2013

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>