Teledysk promujący płytę Difla „19STKA: Post Scriptum”

1Teledysk „Drugi Raz” promujący najnowszą płytę rapera Difla – „19STKA: Post Scriptum” która ukaże się już 19 listopada!

Prezentujemy teledysk promujący nadchodzące wydawnictwo warszawskiego rapera Difla. „Drugi raz” to kawałek, który powstał już jakiś czas temu, jednak ze względu na pewne prywatne sprawy artysty nie udało się „pójść za ciosem” pierwszej 19STKI dlatego wracamy do tego numeru.

Teraz to idealny czas na powrót w najlepszym stylu! „Difel 19STKA: Post Scriptum”, drugi legalny album rapera, to swoiste dopowiedzenie wszystkiego czego nie udało się powiedzieć na pierwszym krążku „Difel 19STKA” 2010r. Na pierwszej płycie było 10 numerów tutaj znajdziemy kolejnych 9 co razem da 19 utworów.
Wydawnictwem zajmuje się 19SoundStudio, które jest miejscem gdzie powstaje wszystko co Difel puszcza w świat! Nad cut’ami do tego utworu usiadł Dj Hard Cut znany także jako Dj Konkret ze Szczecina.

Premiera płyty już 19 Listopada ! Wkrótce kolejne informacje prosto z 19 Sound Studio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>