SZTUKA LATANIA na najwyższym poziomie

zetena2Dziś w samo południe poznaliśmy wyniki konkursu „Łap bit, daj hit!” organizowanego przez MaxFloRec. Uwagę jurorów zwrócili: Mass Fantas, Waja, Drzewo, Laska i Sztuka latania. Najlepszą sztukę latania po bicie zaprezentował ostatni z nich. Jak mówi jury, poziom finałowych zgłoszeń był bardzo wysoki i wyrównany

- Nie przypominam sobie, by wybór zwycięzcy jakiegokolwiek innego konkursu kosztował nas tyle emocji. Poziom wyselekcjonowanych zgłoszeń był naprawdę wysoki – komentuje, stojący na czele wytwórni, Rahim. Do skrzynki konkursowej MaxFlo wpłynęło kilkaset zgłoszeń. Wśród nich bez echa nie pozostał np. utwór „Dokąd lecisz” żeńskiego składu Mass Fantas. - Cieszymy się, że coraz więcej kobiet w naszym kraju sięga do takiego gatunku muzyki – mówi Joanna Michalik z MaxFloRec. – Największe wrażenie wywarła na nas jednak Sztuka latania. To nasz numer jeden – dodaje.

Choć jury konkursu chciałoby nagrodzić wszystkich, nie jest to fizycznie możliwe. Główna nagroda jest tylko jedna i otrzymuje ją Sztuka latania. Całą finałową piątkę (Mass Fantas, Waja, Drzewo, Laska, Sztuka latania) organizatorzy postanowili natomiast wyróżnić i proszą każdego z ww. autorów o pilny kontakt mailowy pod adresem konkurs@maxflo.pl.

Przypomnijmy, że na zwycięzcę czeka sesja w profesjonalnym studiu nagrań oraz one shot, który trafi na kanał MaxFloRecTV. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy! Zachęcamy do śledzenia dalszych losów zdobywcy 1. miejsca na www.maxflo.pl i MaxFloRecTV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>