Start preorderu oraz data premiery „Listopad” EP Wdowy

WDOWA Listopad FRONT duży
„Listopad” EP – najnowsze wydawnictwo Wdowy trafi w ręce odbiorców, jeszcze tej jesieni, ale przewrotnie – nie w listopadzie, a na samym początku grudnia – premiera płyty zaplanowana jest bowiem na 03.12.2013.

Wdowa przygotowała specjalną niespodziankę dla swoich odbiorców – każdą płytę zamówioną przed premierą w opcji ‚po wpłacie’ (nie dotyczy zamówień za pobraniem) na życzenie zamawiającego autorka opatrzy specjalną dedykacją. Treść dedykacji możecie umieścić w polu ‚notatki do zamówienia‚ w formularzu zamówienia. Dedykacja nie może zawierać więcej niż 6 słów. Szczegóły wyjaśnia osobiście w powyższym filmiku.

Zamów płytę Wdowy „Listopad” EPalkopoligamia.com

5 myśli nt. „Start preorderu oraz data premiery „Listopad” EP Wdowy

  1. Jak się myśli o wydaniu płyty to trzeba mieć na to czas, album był według artystki zarysem na przestrzeni lat i zamiast w listopadzie, wychodzi w grudniu, brak profesjonalizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>