Sleepoholic – najnowszy album Rostkowskiego już w sklepach

1Na sklepowe półki trafiło dziś najnowsze, kolekcjonerskie wydawnictwo Łukasza Rostkowskiego.Sleepoholic” to zbiór futurystycznych, elektronicznych kołysanek których, jak mówi sam artysta, najlepiej słucha się na słuchawkach w pozycji horyzontalnej.

Wielokrotnie nagradzany producent, konceptor i kompozytor muzyki współczesnej i elektronicznej Łukasz Rostkowski, znany pod swoim pseudoninem artystycznym L.U.C, nie przestaje zaskakiwać słuchaczy. Po świetnie odebranym albumie „Nic się nie stało”, który artysta stworzył we współpracy z akordeonowym Motion Trio, przyszedł czas na nieco spokojniejsze brzmienia. Pięknie wydany, kolekcjonerski album „Sleepoholic” tym razem sygnowany jest nazwiskiem artysty – Rostkowski. Zebrane na płycie transowe utwory to wyciszająca, ambientowa muzyka, która ma silne działanie nasenne.

Choć to projekt kompletnie pod prąd zrobiłem go w trosce o moje przepracowane pokolenie – mówi o swoim najnowszym dziele Rostkowski. Album to powinien być słuchany w całości na słuchawkach, ale pojedyncze utwory mogą się także sprawdzić jako muzyka tła wspomagająca koncentrację i wyciszenie.

Jednocześnie z premierowym albumem ukazał się krótki film zrealizowany przez Rostkowskiego w Karkonoszach we współpracy z GoHą SamoHą Maszkiewicz.

Miesiąc po dzisiejszej premierze kolekcjonerskiej wersji albumu, wszystkie utwory znajdujące się na płycie „Sleepoholic” zostaną przez artystę udostępnione za darmo. To prezent artysty dla słuchaczy z okazji zbliżającego się 11-lecia twórczości.

Więcej informacji na: www.eluce.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>