Sleepoholic – najnowszy album Rostkowskiego dostępny za darmo w sieci

1Do sieci trafiła dziś najnowsza płyta Łukasza Rostkowskiego, L.U.C. „Sleepoholic” to zbiór futurystycznych kołysanek których, jak mówi sam artysta, najlepiej słucha się na słuchawkach w pozycji horyzontalnej. Darmowa płyta dostępna na stronie www.lukaszrostkowski.com jest prezentem od Rostkowskiego dla wszystkich słuchaczy.

Wielokrotnie nagradzany producent, konceptor i kompozytor muzyki współczesnej i elektronicznej Łukasz Rostkowski, znany pod swoim pseudoninem artystycznym L.U.C, nie przestaje zaskakiwać słuchaczy. Po świetnie odebranym i nagradzonym (Mateusz Trójki) albumie „Nic się nie stało”, który artysta stworzył we współpracy z akordeonowym Motion Trio, przyszedł czas na nieco spokojniejsze brzmienia.

Tym razem postanowił udostępnić swoją płytę w sieci, gdyż zależy mu na tym, aby każdy mógł się przy niej zrelaksować w tym pędzącym obecnie świecie. Pięknie wydany w małej poduszeczce, kolekcjonerski album „Sleepoholic” jest też dostępny w sklepiku artysty, zaś w formie digipacka można go znaleźć w sklepach. Zebrane na płycie transowe utwory to wyciszająca, ambientowa muzyka, która ma silne działanie uspakajające i nasenne J

– Choć to projekt kompletnie pod prąd zrobiłem go w trosce o moje przepracowane pokolenie i przekazuję go Wam w sieci, abyście odnaleźli chwile na wyciszenie się – mówi o swoim najnowszym dziele Rostkowski. Każdy z utworów na płycie nosi tytuł Trans i znakomicie sprawdza się na popołudniową drzemkę, koncentrację przed egzaminem czy też wieczorne wyciszenie.

A już w poniedziałek premiera wyjątkowej naukowo-artystycznej kooperacji L.U.C z Centrum Nauki Kopernik. Artysta stworzył wraz z CNK i Instytutem B61 film ukazujący w metaforyczny i humorystyczny sposób największe odkrycie naukowe tego roku – bozon Higgsa w Wielkim Zderzaczu Hadronów.

Więcej informacji na: www.eluce.pl oraz profilu L.U.C na FB.

1

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>