Sarius „Blisko Leży Obraz Końca” szczegóły projektu

sarius_cover-560x483„Blisko Leży Obraz Końca” to debiutancki album Sariusa, wyprodukowany przez DJ Eproma.

Sarius to młody częstochowski raper, debiutujący w ramach Asfalt Records. Od kilku miesięcy trwają nagrania na jego pierwszą płytę pod skrzydłem DJ Eproma, autora prawie wszystkich produkcji i głównego realizatora całości. Styl muzyczny to oczywiście tłuste lata 90′e, w których Eprom specjalizuje się jak mało który producent w Polsce (posiada w tym celu odpowiednie zabytkowe instrumentarium).

Częstochowa to wbrew pozorom nienajweselsze miasto do zamieszkania. Bezrobocie i bieda to w tej bramie do Śląska problem bardzo istotny. Jak wszędzie, także w Częstochowie problemy te skupiają się przede wszystkim na blokowiskach, w tym na skądinąd kojarzonym już w środowisku hiphopowym “Osiedlu 1000-lecia”, skąd pochodzi Sarius. Od wczesnego dzieciństwa naoglądał się różnych otaczających go na osiedlu ludzkich historii. Dzisiaj część jego kolegów wyjechała nie tylko z Częstochowy, ale i z Polski. Wielu młodych ludzi, których nie trzymają tu inne sprawy wybiera tę ścieżkę kariery. Sariusa póki co trzyma w Polsce świeżo podpisany kontrakt z Asfalt Records. Kiedy do wytwórni trafiła jego demówka, było jasne, że lista wybitnych i inteligentnych raperów na naszej scenie nie jest jeszcze zamknięta.

Sarius ma mocny i charakterystyczny styl. Rozpiera go energia, ale nie ta, którą emanują na ludzi monitory komputerów, ale ta zdrowa, która pozwalała mu trenować i jeździć na zawody bokserskie juniorów. Dzisiaj idzie na zwarcie z mikrofonem w studio  i nie potrzebuje w tym celu sparring partnerów.

Tracklista:
01. Intro
02. 2040
03. Why So Sarius?
04. Elita
05. Przerywamy program feat. O.S.T.R. & Hades
06. Nie moje miejsce
07. Powiem coś więcej (prod. O.S.T.R.)
08. Dla wkurwionych
09. Astronauci
10. Znam (prod. Emade)
11. Halo
12. Było nie minęło
13. Plon
14. Chciałbyś
15. Blisko leży obraz końca
16. Awwwtro

Bonus track:
17 Chciałbyś (Extended Remix) feat. Żyto, Sensi, Żurek

Wszystkie produkcje DJ Eprom z wyjątkiem 7. i 10.
Cuts: DJ Eprom
Nagranie: DJ Deszczu Strugi w Otrabarwa Studio Warszawa
Mix: DJ Eprom w JG Master Lab
Mastering: Jacek Gawłowski w JG Master Lab
Producent wykonawczy: Tytus dla Asfalt Records
Okładka: Forin (Projektowanie.org)
Sarius logo: Artvaders.com, ilustracja: Paulina Czak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>