Rusza preorder płyty VNM’a „ProPejn”

1Już dziś rusza preorder trzeciego solowego albumu elbląskiego rapera VNM-a pt. „Propejn„. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 25.11. Album zawiera 13 nowych nagrań, z których 3 są już znane publiczności jako single: „Hajs się zgadza”, „Szempejn papyn” oraz teledyskowy „Obiecaj mi” z gościnnym udziałem Tomsona z Afromental.

Pozostałymi gośćmi na albumie jest dwójka innych elbląskich przyjaciół rapera: Kamila Bagnowska, która śpiewa w jednym z numerów, oraz raper Flojd. Jedynym „ojcem” muzycznej warstwy płyty jest SoDrumatic, który odpowiada za brzmienie całości.

Jakiego albumu możecie się spodziewać? Na pewno dobrego, ale, jak mówi sam VNM, „Zamiast pisać o mojej płycie, wolę poczekać na moment, w którym sami wrzucicie ją na słuchawki, przesłuchacie od początku do końca i podzielicie się ze mną wrażeniami”. PREORDER zawiera:
- album „ProPejn” w opakowaniu typu super-jewelbox
- dodatkową książeczkę zawierającą teksty z albumu (w oryginalnej formie, ukazującej sposób pisania VNM-a) oraz ilustracje Bartłomieja Kotera
- kartonową obwolutę dla tej specjalnej edycji albumu
- dla zamówień preorderów przesyłka kurierska za 0 zł, przy przedpłacie i dostawie w granicach Polski.

Zamówienia można składać pod linkiem.

Premiera albumu 25 listopada 2013.

Tracklista:
01. Zawada 2k13 feat. Flojd
02. Hajs się zgadza
03. Zapiekanki
04. ProPejn
05. Fan 2
06. Spejsszyp feat. Kamila Bagnowska
07. Obiecaj feat. Tomson
08. Reintrospekcja
09. Znów dobrze
10. Szempejn papyn
11. Bipolar
12. A kiedy
13. Blizna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>