RPS/WHR – Książę aka. SLUMILIONER [Premiera 18.10.2014]

1Kolejny solowy krążek Rycha Peji tym razem przy pełnym wsparciu producenckim wrocławskiego duetu White House (już wcześniej zarówno Magiera jak i LA zasilali bitowo poprzednie krążki: „SŻG” oraz „Na serio”). Tym razem ekipa WHR w całości wyprodukowała album Peji – zatem nieprzypadkowo mamy do czynienia z nazewnictwem RPS/WHR już w samym tytule. Album „Ksiażę aka. SLUMILIONER” to 19 premierowych utworów nagranych między styczniem a wrześniem 2014 r. w podpoznańskim La Bomba Studio. Goście na płycie to różnorodność styli w rapie (Bezczel, Śliwa, Dono) nie obyło się bez ciekawych połączeń z wokalistami głównie w refrenach (Hellfield, Marek Dyjak, Glaca, Kroolik Underwood).

Nie zabraknie artystów zagranicznych: Jeru the Damaja, Jack the Ripper (NY), De2s (Paris), Greckoe (Berlin) to artyści zrzeszeni wspólnie w utworze Full Time Job (oprócz nich wokalnie wspierają Rycha: RDW, Śliwa, Gandzior, Azyl i Toony). W utworze „No Surrender” kolejna wielka postać zza Oceanu – legendarny MC z Nowego Yorku – AZ. Większość skreczy na album nagrał DJ. Danek, oprócz niego gościnnie udzielił się DJ. Ace i DJ. Decks. Płytę, która ukaże się 18 października promują jak dotąd 3 videoklipy: „S.A (Steven Adler) z gościnnym udziałem Hellfielda, PRR przy wsparciu DJ. Danka oraz Back In the Days z Kroolikiem Underwood (premiera 17.09.14.). Kolejne dwa ukażą się już po premierze albumu („Defekt Mózgu” oraz „Trudny dzieciak 2″).

Nowe wydawnictwo Rycha na pewno spełni oczekiwania słuchaczy gustujących w jego solowych produkcjach. Po stonowanym „Na serio” Ryszard powraca do drapieżnego rapu, który prezentował m.in. na „SŻG”. Album ze względu na zaproszonych gości i zróżnicowane podkłady muzyczne oraz same autorskie pomysły głównego bohatera w pełni zasłuży na uznanie wielbicieli szczerego, bezkompromisowego rapu.

Tracklista:
01. Know How
02. PRR (Prawdziwy Rap Rozpierdol) (feat. DJ Danek)
03. S.A. (Steven Adler) (feat. Hellfield)
04. Defekt Mózgu
05. Back In The Days (feat. Kroolik Underwood, DJ Danek)
06. Nadmiar
07. Big Picture (feat. Śliwa, DJ Danek)
08. No Future (Rock On)
09. Być I Mieć (feat. Dono, DJ Ace)
10. Codzienne Refleksje (feat. Marek Dyjak)
11. RPS Klasyka
12. Full Time Job (feat. Jack The Ripper, RDW, De2s, Toony, Azyl, Jeru The Damaja, Gandzior, Greckoe, Śliwa, DJ Danek)
13. Martwa Muzyka (feat. Bezczel, Glaca)
14. Nie Oglądam Się
15. Sukces
16. No Surrender (feat. AZ, DJ Decks)
17. Braggabałagan
18. Raplajf
19. Trudny Dzieciak 2

Jedna myśl nt. „RPS/WHR – Książę aka. SLUMILIONER [Premiera 18.10.2014]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>