Rozbujaj Świata Ciekawość” – jutro mija termin zgłoszeń

1Tylko do jutra do północy Skorup czeka na interpretacje taneczne jego najnowszego singla pt. „Świata ciekawość”.

- Jestem ciekawy, jak inni czują beat DiNo – mówi artysta. – To zabawa dla ludzi z dystansem do samych siebie, lubiących się wygłupiać i nawet takich, którzy w ogóle nie potrafią tańczyć. W końcu sam nie jestem żadnym tancerzem – zachęca do udziału w konkursie.

Przypominamy, że jury – na czele z samym Skorupem – pod uwagę będzie brało wyłącznie zgłoszenia zgodne z regulaminem. A w nim pojawia się informacja m.in. o tym, że osoby niepełnoletnie (ale które ukończyły 13 lat) mogą brać udział w zabawie tylko za zgodą rodziców, filmy mają trwać minimum 30 sek (maksymalnie ok. 2 min) i należy umieścić je na swoim kanale w serwisie YouTube.

Audio, do którego nagrywacie mini-klip można pobrać z oficjalnej strony wydawcy Skorupa, a zarazem organizatora konkursu – www.maxflo.pl. 4 października
to nieprzekraczalny termin zgłoszeń. Linki do filmów wysyłacie mailem na konkurs@maxflo.pl.

„Świata ciekawość” to już drugi singiel zwiastujący PIĘKNĄ POGODĘ. Premiera albumu planowana jest na przełom października i listopada tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>