Rover ft. Alicetea „Umieć tu żyć” – teledysk

1Album Rovera pt. „Odźwierny” premierę miał niespełna miesiąc temu. Krążek zdążył sporo namieszać na rapowej scenie, debiutując na 21 miejscu listy OLIS, zbierając zarazem pozytywny odbiór ze strony słuchaczy.

W sieci pojawił się kolejny klip promujący to wydawnictwo. W utworze pt. „Umieć tu żyć” gościnnie wystąpił zespół Alicetea, który odpowiada za jego produkcję muzyczną.

Jak poinformowała wytwórnia Step Records, „Umieć tu żyć” to jeden z trzech teledysków, które będą jeszcze promowały album po premierze. Kolejne klipy ukażą się w najbliższym czasie.

Obraz to dzieło Lech Films. Wsparcie całego projektu: Diamante Wear. Nagrania instrumentów zrealizowano w P1 Studio. Nagrania perkusji zrealizowano w Carpe Diem Studio.

Płyta dostępna jest we wszystkich sklepach muzycznych na terenie kraju, za pośrednictwem iTunes, Spotify, Deezer oraz na www.preorder.pl

Jedna myśl nt. „Rover ft. Alicetea „Umieć tu żyć” – teledysk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>