Rover „Dźwięki” – teledysk

1Kolejny klip promujący album „Odźwierny”. Tym razem obrazka doczekał się kawałek „Dźwięki”. Rover bardzo wyraźnie dał o sobie znać już jakiś czas temu, poprzez konceptualny projekt „24″, który zebrał wyśmienite opinie wśród koneserów hip-hopu. 

I tym razem kielecki raper zadbał o każdy detal i powrócił, a raczej wkraczył na legal z najbardziej dopracowanym krążkiem w swojej karierze. „Odźwierny”, bo tak brzmi tytuł nowego projektu, jest czymś zupełnie nowym w zalewie powtarzających się podejść do tematów i brzmień. Każdy utwór stanowi inne drzwi do kolejnego aspektu ludzkiej egzystencji, będącej głównym przedmiotem analizowanym przez rapera w tekstach.

Gościnnie na płycie udzielili się: WdoWA, Luka, Darek Perczak, Alicetea oraz Jahqb. Co ważne goście na płycie zarejestrowali swoje wokale wyłącznie na refrenach, na płycie nie ma żadnych gościnnych zwrotek. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Sakier, SoDrumatic, BobAir, Pawbeats, RX, Alicetea oraz Voskovy.

Produkcja Sakier. Video: Evil Eye Studio.

Album dostępny we wszystkich Empikach oraz na www.preorder.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>