Rakraczej – System Crack [Premiera 2014-09-30]

rakraczej-animacja_560System Crack to pierwszy oficjalny solowy album Raka znanego z ekip DwaZera i RH-. Płyta została w całości wyprodukowana przez duet BeatSampras czyli Raka i Jaja.  Na albumie znajdziemy piętnaście numerów utrzymanych w tradycyjnej konwencji, jednak niepozbawionej ukłonów w newschoolową stronę.

Przemyślane, mocne i konkretne teksty dalekie są od wtórnej i banalnej tematyki, do tego okraszone dopracowanymi w każdej sekundzie bitami. System Crack to efekt niemal dwuletniej pracy i gwarancja najwyższej jakości produkcji. Na gramofonach mocna ekipa: DJ Wojak, DJ Haem, DJ Kebs, DJ Falcon1, DJ Lolo, DJ Ci$nienie. Przewija się także kilku gości na mikrofonie, wśród nich O.S.T.R., Gedz, Sarius. Oprawą graficzną płyty zajął się Forin, a za mix i mastering odpowiada Eprom Sound Studio.

01. Dzisiaj (DJ Lolo)
02. GDSK (DJ Wojak)
03. Parę buchów (DJ Wojak)
04. Ogień (DJ Wojak)
05. Góry wysokie feat. Kotzi; Biak (DJ Lolo; DJ Ci$nienie)
06. Kochana Polsko feat. O.S.T.R. (DJ Haem)
07. Człowiek
08. Lepszy cwaniak feat. Sarius (DJ Lolo)
09. Kieszonkowiec feat. Tomasin (DJ Ci$nienie)
10. Najwyższy blok
11. Nic Takiego feat. OlkaGCP (DJ Kebs)
12. Być czy mieć (DJ Lolo)
13. Nie wystarczy żeby
14. Vital feat. Gedz (DJ Kebs; DJ Falcon1)
15. System Crack (DJ Lolo; DJ Kebs)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>