Dziś premiera płyty Potwierdzonego Info „Przypadek #niesondze”

1Dziś tj. 14 października ukazała się płyta Dioxa, Tede i Sir Micha „Przypadek #niesondze”.

Dla Tedego i Dioxa wspólny projekt to nie przypadek, ale kontynuacja trwającej od kilku lat muzycznej znajomości, której efektem były takie kawałki jak remix „Puszera” i „Daj mi czas” HIFI Bandy czy „Tak się robi remix” z ostatniego albumu Tedego. Tym razem legenda polskiej sceny hip-hopowej oraz jeden z najlepszych i najczęściej grających (ok. 200 koncertów przez ostatnie dwa lata!) raperów młodego pokolenia postanowili nagrać na pełnej zajawce pełny album, a do współpracy dobrali Sir Micha, który zadbał o mistrzowskie, klasyczne bity.

Potwierdzone Info to boom-bapowa energia przełożona na najlepsze brzmienie, jakie można uzyskać w 2013 roku. To dwóch głodnych mikrofonu mistrzów ceremonii i producent, który idealnie dopasował się do ich oczekiwań. Trzy muzyczne indywidualności połączone w idealnej symbiozie, by osiągnąć obrany cel – rap, który wyrywa z butów i rozbuja każdą głowę.

1. Potwierdzone Intro
2. Jestem stąd
3. Wdech/Wydech
4. Parking party
5. Ktoś rozjebał
6. Potwierdzone Info
7. Blantanamo
8. Oszukać czas
9. Kaptn spikin
10. Przezroczyści
11. Nowy rok
12. 314 w kozaku
13. Orrajt
14. Mefedron
15. KiedyGietySą
16. Taka roba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>