Ponad 500 zgłoszeń do Proforma 2 RMX. Posłuchaj zwrotek!

1Zorganizowany przez Bezczela oraz PreorderPL konkurs na dogranie zwrotki do utworu „Proforma 2 RMX” cieszy się ogromnym zainteresowaniem w podziemiu. Organizatorzy poinformowali, że na chwilę obecną młodzi MC podesłali już ponad 500 zwrotek, które systematycznie ładowane są na youtube (posłuchaj).

Do zakończenia pierwszego etapu konkursu zostały 4 dni, także wszyscy zainteresowani mają jeszcze czas na dogranie 8 wersów i nadesłanie ich pod tym adresem steprecords.pl/konkurs. Wśród bardziej znanych MC biorących udział w konkursie znalazły się takie ksywki jak Blejk (SB Mafia), Ebro, Chudini, Plejer czy White KRST. Organizatorzy czekają na więcej.

Łącznie do Etapu II trafi 10 zwrotek: 5 zwrotek wybranych przez jury składające się z menadżerów Step Records oraz 5 zwrotek cieszących się największy popularnością na youtube (według wyświetleń). Następnie słuchacze poprzez głosowanie na facebook.com zdecydują kto zajmie pierwsze miejsce i nawinie swoją 8-emkę do utworu „Proforma 2 RMX” obok Bezczela, Zeusa, Kajmana, Onara, ZBUKA czy Hukosa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>