Planet ANM / EljotSounds – Universum [Premiera 5.12.2014]

1Universum duetu Planet ANM / EljotSounds to swoista kontynuacja i kolejny koncepcyjny przystanek na drodze Planeta, którą zapoczątkował pierwszym solowym albumem pt. Konstelacja.

Universum to nic innego jak wszechświat, wszechrzecz, wszystko co nas otacza. Temat kosmosu, jest tutaj odniesieniem do człowieka, jego duchowości i doświadczeń co przekłada się na warstwę liryczną albumu, obfitującą w przenośnie i ukryte między wierszami przesłanie, czego wspólnym mianownikiem jest samo Universum.

W warstwie muzycznej EljotSounds, będący producentem całego albumu, skupił się na połączeniu klasycznych samplowanych bitów z nowym brzmieniem. Agresywne pętle przeplatane są niekiedy wręcz melancholią a wartość tekstowa oscyluje tutaj między spokojem, a silną ekspresją narzucaną przez flow rapera.

3 myśli nt. „Planet ANM / EljotSounds – Universum [Premiera 5.12.2014]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>