Pezet, Łona, Webber, Vienio, Pele na płycie „Rak’n'Roll Records”

13 grudnia do salonów EMPIK w całej Polsce trafił pierwszy album Rak’n’Roll Records – charytatywnej wytwórni muzycznej. Zyski  ze sprzedaży płyty zostaną przeznaczone na pomoc podopiecznym Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.

Jak każda wytwórnia muzyczna, Rak’n’Roll Records wydaje utwory swoich artystów. Album, który trafił do sprzedaży 3 grudnia, stanowi podsumowanie ponad rocznej działalności tego wyjątkowego projektu. Pezet, Łona, Webber, Vienio, Pele – to tylko niektórzy z artystów, których utwory trafiły na pierwszą płytę Rak’n’Roll Records. Album kosztuje 29,99 zł. Kupując go, pomagamy chorym na raka kobietom wrócić do życia w stereo.

Na dwóch krążkach znalazły się 22 piosenki. Wśród nich są wcześniej niepublikowane utwory i nieznane wersje hitów, m.in. niewydany dotąd kawałek Brygady Kryzys i Vienia z legendarnej Molesty, utwór  do spektaklu teatralnego Łony i Webbera, nieznana wersja demo Czesława Mozila, czy inna niż na płycie i niepublikowana wcześniej wersja piosenki „Ostatni blok w mieście” zespołu Happysad.

Fundacja Rak’n’Roll pomaga walczyć z rakiem piersi i przełamuje schematy komunikowania o tej chorobie. Jej przekaz jest pozytywny, motywujący, zgodny z duchem kultury rock’n’rollowej. Rak’n’Roll Records to pierwsza charytatywna wytwórnia muzyczna, która zbiera środki na działałalność fundacji. Na stronie internetowej projektu www.raknrollrecords.com można odsłuchać przekazane przez artystów utwory w wersji mono, wersja stereo jest dostępna po dokonaniu opłaty
w wysokości co najmniej 2 zł. Obecnie w bazie wytwórni znajdują się utwory muzyczne przekazane przez ponad 100 artystów.

2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>