Paluch/Chris Carson – Made In Heaven [Premiera 2014-10-06]

1PCC czyli Paluch / Chris Carson to duet, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów (2 złota i 1 platyna) postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem.

Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej, dosadną i bezkompromisową liryką.

Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć, ale też powrót do klimatu znanego z albumów: Pewniak czy Biuro Ochrony Rapu, czyli osiedlowego, szorstkiego rapu. Gościnnie na albumie udzielają się KęKę, Kali, Tau znany wcześniej jako Medium oraz młodzi raperzy kojarzeni głównie z nową szkołą Quebonafide, Białas,Tomb.

Wydawca B.O.R. Records

Tracklista:
01. DJ TAEK INTRO
02. KASTET FEAT. DJ TAEK
03. DALEKO STĄD
04. RIP (RAP I PIENIĄDZE)
05. OSTATNI TELEFON FEAT BIAŁAS, TOMB
06. AMSTAFF
07. MADE IN HEAVEN
08. M5 FEAT QUEBONAFIDE
09. MAGMA
10. MOŻESZ BYĆ KIM CHCESZ FEAT. TAU
11. MAM SKRZYDŁA FEAT. KALI
12. NGO (NEW GAME ORDER)
13. MÓJ SEN
14. OD DZIECKA FEAT KęKę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>