„Odźwierny” Rovera kilka dni później

Rover 1Wedle założeń album „Odźwierny” miał się ukazać 25 października. Przez komplikacje z tłocznią wytwórnia Step Records zmuszona jest przesunąć premierę o kilka dni.

Album Rovera wydany będzie w formie audiobooka, prócz albumu, integralną częścią wydawnictwa będzie 30-stronicowe opowiadanie autorstwa rapera, a samo wydanie ma być wybitnie ekskluzywne i niekonwencjonalne. Jak się dziś okazało, tłocznia nie wyrobi się z dostarczeniem płyt w terminie. Wszystkie preordery wysyłane będą w czwartek – przez co część słuchaczy otrzyma album już następnego dnia, a cała reszta, w poniedziałek.

Jako rekompensatę za małą obsuwę wytwórnia w porozumieniu ze sklepem www.preorder.pl wyśle dziś do wszystkich, którzy nabyli album w przedsprzedaży, 10% kod rabatowy na kolejne zamówienie dokonane w sklepie (ważny do końca listopada). Ponadto cały album zostanie udostępniony do darmowego odsłuchu na kanale YouTube planowo, w piątek 25.10.

Na empikowych półkach albumu szukajcie od 29.10.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>