Obejrzyj koncert Sokoła i Marysi Starosty na żywo na ProstoTV

214 grudnia w Warszawie odbędzie się pożegnalny koncert „Czystej Brudnej Prawdy” a zarazem release party albumu „Czarna Biała Magia” Sokoła i Marysi Starosty. Jeśli nie możesz dotrzeć tego dnia do klubu 1500m2 do wynajęcia w Warszawie (a wiemy, że bilety na ten koncert zostały już wyprzedane), to zawsze możesz odpalić kanał ProstoTV na YouTube i obejrzeć transmisję z tego wydarzenia na żywo. Tylko na ProstoTV i zupełnie bezpłatnie, potrzebujesz jedynie dobrego łącza internetowego.

Podczas koncertu Sokół i Marysia zagrają nie tylko dobrze znany i lubiany materiał z „CBP”, ale także kilka premierowych utworów z nowej płyty. Nie zabraknie też gości – na scenie pojawią się również: Włodi, Hades, Pokój z Widokiem na Wojnę, Fu/Olsen, Parzel oraz Żyto, a zza dwóch zestawów gramofonów usłyszycie: DJ’a B, Deszcza, Kebsa oraz Steeza.  Sokół i Marysia odbiorą też platynowe płyty za „Czystą Brudną Prawdę”.

Line-up koncertu:
Sokół i Marysia Starosta
Włodi
Hades
Pokój z Widokiem na Wojnę
Fu/Olsen
Parzel
Żyto

DJs: B, Deszczu, Kebs, Steez83

live streaming : http://www.youtube.com/PROSTOtv

2 myśli nt. „Obejrzyj koncert Sokoła i Marysi Starosty na żywo na ProstoTV

  1. Podczas koncertu Sokół i Marysia zagrają nie tylko dobrze znany i lubiany materiał z „CBP”, ale także kilka premierowych utworów z nowej płyty. Nie zabraknie też gości – na scenie pojawią się również: Włodi, Hades, Pokój z Widokiem na Wojnę, Fu/Olsen, Parzel oraz Żyto, a zza dwóch zestawów gramofonów usłyszycie: DJ’a B, Deszcza, Kebsa oraz Steeza. Sokół i Marysia odbiorą też platynowe płyty za „Czystą Brudną Prawdę”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>