O.S.T.R Polskim Artystą Roku 2015

ostraZnamy już wszystkie rozstrzygnięcia, jeśli chodzi o polskie kategorie w Plebiscycie WuDoo i Hip-Hop.pl. Głosami słuchaczy WuDoo i czytelników Hip-Hop.pl tytuł Polskiego Artysty Roku 2015 trafił do O.S.T.R.

Te wyniki są jedynie potwierdzeniem tego, iż przyznany Adamowi przez nas dwa lata temu tytuł Artysty Dekady nie był pomyłką. W tym roku Ostry triumfował już z singlem „Hybryd” a album „Podróż zwana życiem” był na trzecim miejscu.

Oczko niżej uplasował się Tede (choć warto wspomnieć, że w sondzie na stronie WuDoo zdobył najwięcej głosów, ale po zsumowaniu starczyło jednie (aż) na drugie). To kolejne podium reprezentanta Wielkiego Joł w tej kategorii. Wcześniej triumfował w 2009 i w 2014 roku. Poza tym był dwa razy na drugim (2013, 2012) oraz trzy razy na trzecim (2010, 2008, 2006).

Miejsce trzecie to autor znakomicie przyjętej płyty „Nowe rzeczy” – Kękę. To drugie podium w tym roku dla radomskiego rapera. W kategorii Polski Rap Singiel Roku jego „Wyjebane (Tak Mocno)” zajęło drugie miejsce.

Oto pełne zestawienie:
1. O.S.T.R
2. Tede
3. Kękę
4. JWP
5. Zeus
6. donGuralesko
7. BonSoul (ex aequo)
7. Sarius (ex aequo)
9. Kartky (ex aequo)
9. Taco Hemingway (ex aequo)
11. Quebonafide
12. Dwa Sławy

Przed nami ostatnia kategoria: Zagraniczny Artysta Roku 2015. Pod tą kategorią kryją się zarówno soliści, duety jak i zespoły. Dzisiejsze nominacje to nasza pierwsza selekcja, ostatecznej dokonacie Wy.

Foto: Filip Majewski

*Zobacz wyniki plebiscytu z poprzednich lat

27 myśli nt. „O.S.T.R Polskim Artystą Roku 2015

  1. I have bookmarked it, and I am looking forward to reading new articles. Thanks for this article. Keep up the good work! Well, I have also made an article hope you go through it. I hope you and your valuable readers will be like me

    I really appreciate this article Thanks For Sharing People also like this Awesome post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>