„Nie Banglasz” Tedego Polskim Singlem Roku 2013

tede Kolejna kategoria Plebiscytu WuDoo i Hip-Hop.pl rozwiązana. Zdecydowaliście, że Polskim Singlem Roku 2013 został utwór „Nie Banglasz” nagrany przez Tedego do bitu Sir Micha z płyty „Elliminati„, którą w kategorii Polska Płyta Roku 2013 umieściliście na drugim miejscu.

Podobnie o jedno oczko wyżej, w porównaniu z poprzednią sondą, wspiął się Paluch z kawałkiem „Lepszego Życia Diler”. Trzecie miejsce trafiło do VNMa i utworu „Obiecaj mi”, choć cała płyta „ProPejn” znalazła się dopiero na 8 miejscu naszego podsumowania.

Dodajmy, że pierwsza trójka odskoczyła nieco pozostałym. Zaskakuje też brak O.S.T.R. w czołówce, chociaż miał aż dwie szanse, z Hadesem i Marco Polo.

Oto pełne zestawienie:
1. Tede „Nie Banglasz”
2. Paluch „Bez Strachu”
3. VNM ft. Tomson „Obiecaj mi”
4. Małpa „Skała”
5. Rahim / Pokahontaz „Pompuj pompuj”
6. Buka ft. Skor „Zamknij oczy”
7. O.S.T.R. & Hades „Psychologia tłumu”
8. Hukos, Cira, Zeus „Widzę, spływam”
9. Rasmentalism ft. VNM „STU”
10. Sokół i Marysia Starosta „Wyblakłe myśli” (ex aequo)
10. Ten Typ Mes „Alkopoligamia 2013″ (ex aequo)
12. O.S.T.R. & Marco Polo „Side Effects”

Przed nami nowa kategoria: Amerykański Singiel Roku 2013. Jak zawsze ciężko jest nominować w tej kategorii ponieważ znakomitych utworów jest tak dużo, że musielibyśmy robić kilka sond. Dlatego też skupiliśmy się na tzw. singlach oficjalnych, tych do których nakręcono teledysk. Dwanaście nominowanych singli zostało wybranych przez przedstawicieli redakcji WuDoo i Hip-Hop.pl, zwycięzcę wybierzecie Wy.

*Zobacz wyniki plebiscytu z poprzednich lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>