Miuosh x Onar i Rover w Chełmku | 8.11, Nisza

POSTER OSW MxO FBJesienią w Oświęcimiu nie będzie mowy o ziewaniu, nudzie, depresji i innych takich.
Oświęcimski Hip-Hop i BIG BANG PL o to zadbają! Dawny Klub „Nisza” ugości:
Miuosh x Onar , Rover (Kielce), Tymin&Peus x DJ West (Sosnowiec/Wola/Mikołów)

Support:
Ludwik&Yburg (Oświęcim)
Ethos (Oświęcim)
ZSL ELEMENT (Oświęcim)
3Styl/Trzy-9 (Oświęcim)
Dedo x Eetam x Mikulskee (Czeladź)
Furtak x PWP (Bielsko-Biała)
NR Klika (Cieszyn)
Otezet Beatbox (Katowice)

Za gramofonami: YBURG (Oświęcim)

Dawny klub „Nisza”, ul. Krakowska 24 (tył budynku, obok stacji BP), Chełmek
Start: 20:00.
Wstęp bez ograniczeń wiekowych. Info o biletach i autokarze (z Oświęcimia do Chełmka) na wydarzeniu fb:
www.fb.com/events/167078393487799

Przedsprzedaż: 25/30 zł.
W dniu koncertu: 35 zł.

„Nowe Światło” to wspólny album Miuosha i Onara. Muzyków chociażby ze względu na ilość wydanych solowych płyt i staż na scenie nikomu przedstawiać nie trzeba. Ich longplay to niecodzienne połączenie katowickiego i warszawskiego hip-hopu, z którego wykluł się wyrazisty, spójny materiał. „Nowe Światło” ukazało się na rynku 18 października, a już dziś zapraszamy na premierowy koncert duetu w Chełmku k/Oświęcimiu.
W dawnym klubie Nisza, oprócz materiału z najnowszej płyty, usłyszymy przekrój najbardziej znanych numerów z poprzednich płyt raperów. Podczas prawie 2-godzinnego show nie zabraknie takich hitów jak chociażby „Nie mamy skrzydeł”, „Róże z betonu”, „Ja bym oszalał” czy „Miejsce w oparach absurdu”. Serdecznie zapraszamy!

Rover – bogato obdarzony wrażliwością raper z Kielc. Tworzy od 2004 roku wydając do 2013 roku udergroudowe albumy. Z rozwiązanym już składem „Poza Prawem” wydał dwa projekty, a w duecie z Jarsonem „Rok Ciśnień”. Rok 2011 jest początkiem solowej działalności, która zaowocowała płytą „Kalejdoskop Wspomnień” oraz „24″. Liczne supporty przed znanymi raperami (Pih, Małpa, Zeus) przynoszą pozytywny skutek i w 2013 roku Rover wydaje płytę „Oddźwierny” nakładem wytwórni Step Records. W swojej twórczości Rover nie szczędzi sobie zarzutów wobec siebie i pragnie w ten sposób przestrzec słuchaczy przed własnymi błędami. Szczerość i gorzkie wyznania nie czynią go raperem smutnym, bo potrafi również cieszyć się chwilą i nie szczędzi tej radości w swoich utworach. Jego spokojne i emocjonalne flow czyni go muzykiem, którego słucha się przyjmnie i z uwagą.

Tymin&Peus x DJ West
Poznali się na pierwszej bitwie freestyle`owej w której uczestniczyli, w styczniu 2009 roku. Szybko się zaprzyjaźnili, zrobili pierwszy wspólny kawałek, zagrali koncert i nagrali EPkę, która jest tylko głosem przeszłości uświadamiającym im jak bardzo poszli do przodu. Obaj osiągnęli sporo na polskiej scenie fristajlowej, będąc obecnymi w finałach największych bitew w Polsce, a także zwyciężając sporą ilość mniejszych turniejów. Nadal należą niejako do czołówki aktywnych wolnostylowców, ale nie da się ukryć, że skupiają się w tym momencie w większym stopniu na studyjnej działalności. Tymin ugruntował swoją pozycję w podziemiu będąc wyróżnionym oraz finalistą w konkursach wytwórni Aptaun oraz zwyciężając konkurs dla MC’s organizowany przez producenta DonDe. W 2012 roku nakładem Comeout Label wydali „Koniec dyskusji”. W 2013 do składu koncertowego na dobre zagościł Dj West, który ubarwia ich wyczyny. Obecnie pracują nad EPką o nazwie „Setka” na bitach ich naczelnego producenta Eigusa. Będzie to energiczny materiał, a każdy podkład będzie miał co najmniej 100 bpmów. Energia!

Jedna myśl nt. „Miuosh x Onar i Rover w Chełmku | 8.11, Nisza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>