Minix nowym rekrutem MaxFloLabu. Klip do „Zrób to” już w sieci!

Minix live Fot. Materiały promocyjne MaxFloRecTeledysk „Zrób to” trafił do Internetu w miniony weekend, a już liczy kilkanaście tys. odsłon. Na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube codziennie, począwszy od dziś, pojawiać będzie się jeden utwór z MINI ODSKOCZNI. Oznacza to, że szeregi MaxFloLabu zasilił nie kto inny jak… Minix!

Współtworzył beatboxowy zespół Bzzzt Sound System, udzielił się m.in. na EKSPERYMENCIE PSYCHO i DYNAMOLU Rahima. W 2007 roku został Beatboxowym Mistrzem Polski. Od drugiej połowy roku 2012 jeździ na koncerty z grupą Pokahontaz, prezentując swój beatboxowo-wokalny showcase. To tylko wybrane artystyczne doświadczenia Minixa. Jego biografia niebawem z pewnością znacznie się wzbogaci. Artysta wdarł się szturmem do MaxFloLabu, a klip do „Zrób to sam” w ciągu 2 dni wyświetlono kilkanaście tys. razy. „Zrób to” zapowiada MINI ODSKOCZNIĘ, pierwsze solowe wydawnictwo śląskiego artysty, którego producentem wykonawczym jest Puq. Za mixy i mastering odpowiada Grafit. Nagrań dokonano w MaxFloStudio. Efekty prac wszystkich specjalistów będziemy mogli śledzić na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube codziennie aż do 1 listopada. Na dobry początek agencja zaprezentowała teledysk do „Zrób to”, którego produkcją zajęła się Przedmarańcza. Autorem muzyki do tego numeru jest Greg (Miliony Decybeli). Słowa napisał sam Minix. Całość uświetniają skrecze DJ-a Bambusa.

Przypomnijmy jeszcze, czym jest MaxFloLab. To inicjatywa wydawnictwa MaxFloRec mająca na celu prezentację i promocję mniej znanych artystów. Akcja daje szansę podzielić się twórczością z szerokim gronem odbiorców. Artyści działający w Labie poddają się ocenie odbiorców. Kciuki w górę lub w dół stawiać możecie nie tylko na YouTubie, ale i w dziale LAB na MaxFlo.pl. „Liczymy zatem na Wasze komentarze, uwagi i oceny.

To w dużej mierze od Was zależy, kto dołączy do oficjalnego grona artystów MaxFlo” – czytamy na oficjalnej stronie agencji. Najlepszym oficyna wydaje legalny krążek. Dotychczas wśród rekrutów znaleźli się: K2, Kleszcz, Neile, Rybi, Flaszki i Szlugi. Teraz do tego grona dołącza może nie nowa twarz MaxFloRec, ale zupełnie nowa twarz Labu – Minix. Pracownicy MaxFlo zapewniają, że wszystkie nagrania demo są odsłuchiwane. Cały czas czekają też na nowe zgłoszenia. Materiał ślijcie na adres: demo@maxflo.pl. Jeśli Wasze demo okaże się interesujące, na pewno ktoś się z Wami skontaktuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>