Łap bit, daj hit i wydaj go w MaxFloRec

zetena2Tego jeszcze nie było! MaxFloRec ogłasza kolejny konkurs. Tym razem tworzycie własny numer pod gotowy bit. Autor najlepszego kawałka nagra go w profesjonalnym studiu we współpracy z wyjątkowymi artystami. Podczas sesji powstanie one shot, który znajdzie się na MaxFloRecTV!

By wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść do działu Downolad na www.maxflo.pl, pobrać gotowy podkład utworu i… Stworzyć hit! Czyż to nie proste? Najlepszego hitmakera wybierze jury na czele z Rahimem. Zwycięzca otrzyma możliwość nagrania numeru w MaxFloStudio.

Współpraca z uznanymi producentami muzycznymi zostanie uwieczniona w one shocie i trafi na oficjalny kanał wydawcy w serwisie YouTube. Promocja ze strony MaxFloRec gwarantowana. Zgłoszenia w formie miala z mp3 (320 kB/s) przyjmowane są do 20 października włącznie pod adresem konkurs@maxflo.pl.

Adam L. i Zetena to reprezentanci lubelskiej sceny hip-hop. Drugi z DJ-ów fanom MaxFlo znany może być z utworów Pokahontaz, Lilu, Skorupa, a także Bob One’a („Insomnia”) i Bu (produkcja „Siły przebicia” i współprodukcja „Właśnie tak” z albumu BYK). Zetena udzielał się ponadto w utworach artystów, takich jak: Pih, Pyskaty, Miodu (Jamal), Sokół, Virus Syndicate, Reno, Ras czy Brudne Serca. Od dziś każdy adept hip-hopu ma szansę dołączyć do tego zacnego grona!

Więcej informacji wraz z regulaminem znajduje się w specjalnej aplikacji na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>