Konkurs Bezczela. Nawiń do Proformy 2 obok Zeusa, Kajmana czy Onara

1Bezczel w kooperacji z internetowym sklepem PreorderPL organizuje konkurs dla młodych MC, w którym główną nagrodą jest pojawienia się w oficjalnym remiksie oraz klipie do utworu „Proforma 2 RMX” obok takich raperów jak Bezczel, Hukos, Onar, ZBUKU, Młody M, Buczer, Bosski Roman, Kajman, Zeus czy Kobra.

Konkurs odbywa się pod oficjalnym patronatem wytwórni Step Records. Głównym celem konkursu jest znalezienie i promocja młodych, zdolnych raperów. Pokaż, że masz ProForme!

Link do strony konkursowej: steprecords.pl/konkurs

Jak wziąć udział?


To bardzo proste! Wszystko streszcza się do kilku kroków. Pobierz instrumental numeru „Proforma 2″, pod który napiszesz i nagrasz autorską 8-mkę w stylu bragga na temat proformy. Następnie gotowy kawałek ładujesz na nasz serwer poprzez formularz dostępnym na stronie http://steprecords.pl/konkurs/ (start formularza w sobotę od godz. 20.00!) razem z opisem i danymi kontaktowymi, po czym my udostępniamy go ludziom na kanale youtube PreorderPL. 10 najlepszych ósemek konkursowych trafia do II etapu, w którym to już ludzie poprzez głosowanie wybierają zwycięzcę! Szczegóły w regulaminie! Życzymy powodzenia!

Nagrody
Pierwsze miejsce:
- zaproszenie do wzięcia udziału (napisania autorskich 8-u wersów) w stworzeniu utworu „Proforma 2 RMX” i gościnnego występu obok takich raperów jak Hukos, Onar, ZBUKU, Bosski Roman, Młody M, Buczer, Kajman, Kobra, Zeus i Bezczel,
- zaproszenie na plan profesjonalnie zrealizowanego teledysku „Proforma 2 RMX” (zapewniamy zwrot kosztów przejazdu, hotel, wyżywienie):
- możliwość podpatrzenia pracy profesjonalistów,
- niezapomniana przygoda i możliwość poznania oraz rozmowy z artystami występującymi w utworze,
- autorski podkład muzyczny od Poszwixxxa (Fabuła) do wykorzystania w solowej działalności,
- pakiet ubrań marki Patriotic oraz płyt CD spod szyldu Step Records o wartości 1000 PLN.

Drugie miejsce:
- autorski podkład muzyczny od Świerzby do wykorzystania w solowej działalności,
- pakiet ubrań matki Diamante oraz płyty CD spod szyldu Step Records,

Trzecie miejsce:
- pakiet ubrań marki Patriotic oraz płyty CD spod szyldu Step Records.

4-10 miejsce:
- płyty CD spod szyldu Step Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>