Koncert DE2S + Hukos/ Cira + Goście (Poznań, 15.02)

1Klub U Bazyla serdecznie zaprasza na koncert De2s & Hukos/Cira.

Gościnnie na scenie wystąpią Kubiszew, Kuba (Hazard) oraz Lasio Companija i Czaper, którzy będą grali także w pierwszej części imprezy. Całość ogrnia DJ Kfadrat.

Występ będzie zapowiedzią najnowszej płyty De2s „La vie est un featuring/Życie jest featuring’iem” oraz pierwszym koncertem w Poznaniu Hukosa i Ciry z ich wspólną płytą „Głodni z natury”

Wystąpią: De2s, Hukos/Cira, DJ Kfadrat
Gościnnie: Kubiszew / Kuba (Hazard) …
Supporty: Lasio Companija, Czaper
Miejsce: Klub U Bazyla, ul. Św. Wojciech 28, 61-749 Poznań
Start: godzina 20:00

Bilety: 25/35zł (przedsprzedaż ruszy wkrótce)

De2s
De2s to francuski MC którego początki przygody z rapem sięgają 2004 roku.
W swojej dotychczasowej karierze uczestniczył w ponad 20 projektach we Francji oraz za granicą. W Polsce De2s znany jest przede wszystkim ze współpracy z licznymi polskimi artystami między innymi z Kubiszewem, z którym nagrał kawałki « 200% » i « Moje pierwsze życie » oraz z grupą MorWA « Bez pardonu ». Na jego nowym albumie « La vie est un featuring/Życie jest featuring’iem », dotępnym od lutego 2014, będziecie mogli usłyszeć De2s w towrzystwie takich raperów jak : Peja, Hukos, Brahu, Dj Soina, Collegium Elemente, Czaper, Lasio Companija ,….

Hukos/Cira
Hukos i Cira to cenieni białostoccy raperzy, a przede wszystkim nierozłączni przyjaciele od młodzieńczych lat. Nagrali razem dwa albumy, kilkadziesiąt wspólnych utworów, przemierzyli tysiące kilometrów pociągiem w drodze na koncerty i spędzili „połowę życia” w studiu nagraniowym. W czerwcu 2013 roku ukazała się ich trzecia, wspólna płyta zatytułowana „Głodni Z Natury”. „Głodni Z Natury” to mocny, koncertowy materiał. Muzycy od momentu wejścia do studia nie ukrywali, że zależy im na nagraniu bengerowej płyty, która będzie bujać ludzi na koncertach, ale da im też możliwość refleksji. Charakterystyczny, przesiąknięty goryczą rap Hukosa idealnie komponuje się z charyzmatycznym i perfekcyjnym stylem Ciry. Warstwa tekstowa kryje ciężkie, niejednoznaczne historie przedstawione oczami muzyków.

Czaper
Reprezentant Gniezna, były członek grupy Collegium Elemente z którą nagrał dwa albumy z czego drugi ukazał się jako legal i zdobył serca wielu słuchaczy w Polsce. Na swoim koncie ma współprace z takimi artystami jak  Kubiszew, Kroolik Underwood, KartelTCB, Aula, DjDecks, Shellerini, Kobra, Dj Sab, Dj Soina, SoDrumatic, Sherlock, Kamilson, Cok, Dolun, Cezet, Skrzydlo Straszydlo, Mank i wieloma innymi.Z niektórymi z wymienionych zagral mnóstwo koncertów od roku 2003 aż po dzis dzień. Na dzien dzisiejszy Czaper zaczął prace wraz z Dolunem nad nad płytą MC/producent- „Krew Na Rękach”

Lasio Companija
Reprezentant Unhuman Familia raper z Dęblina mający na koncie dwa nielegalne albumy. „Uwierz w siebie” – krążek nagrany w duecie z Tunezyjskim raperem/producentem Fatmanem(2009) / „Inny od Innych” pierwsze solo rapera (2011) Finalista Ogólnopolskiego Przeglądu Sceny Hip-Hop „Dialekt Ulicy” we Wrocławiu (2010). Na swoim koncie ma kilkadziesiąt zagranych koncertów w całym kraju. Sam również jest organizatorem rapowych imprez. Grał przed takimi Artystami jak – Molesta Ewenement, Donguralesko, Chada, Pih, Slums Attack, WSRH, Onar, Młody M, Buczer, 600V i wielu innych. Lasio Companija w roku 2013 dołączył do wytwórni „Stojedenaście” z którą wydał pierwszy legalny album pt ” Z pamiętnika domu bez luster”

DJ Kfadrat
Współtwórca legendarnych imprezy z cyklu – „friday hip hop night” w Olsztynie oraz czwartkowego cyklu „body and soul” w klubie Qotłownia . Współorganizator namiotu hip-hopowego na Olsztyńskich juwenaliach “kortowiada”, w latach 2005, 2007 i 2008, 2009 związany z audycją “brooklyn” w olsztyńskim radiu uwm fm. Pomysłodawca i organizator cyklu edycji „skrecz sesji” w Olsztynie od 2007 roku . Od 2008 roku występuje również jako Dvj Mat ClubWalker i gra imprezy video miksując teledyskami. Obecnie jest rezydentem spokockich klubów Trefl, Kongo Bar/Tropikalna Wyspa, oraz Dream.
Jego technika oraz styl grania przewijają się przez hip-hop, r’n’b, dancehall, funk, mush-up, black pop dając przy tym niebywale imprezowe sety, które nie pozwolą stać w miejscu nikomu. W 2003 nagrał swój pierwszy mixtape live “super beats kfadrat in the mix”,a w 2006 roku “urban music vol.1”. W 2010 nagrał 3 mixtapy na potrzeby klubu QOTŁOWNIA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>