Kolejny producent na „Wyblakłe myśli, zdeptane kwiaty” | Singiel nieco później

Znamy kolejnego producenta płyty „Wyblakłe myśli, zdeptane kwiaty”, czyli drugiego albumu Sokoła i Marysi Starosty.
1
Jak czytamy na FB artystów: „Nie mogło na tym albumie zabraknąć Jimmy’ego Ledraca, który na poprzednią płytę wyprodukował trzy kawałki: „Ludzie to dziwni są”, „Więzień opinii” oraz „Sztruks”. Ten Szwedzki producent, znany między innymi ze współpracy z Promoe (Looptroop Rockers), oraz Raptile ponownie zagości na naszej płycie.”

Nieco wcześniej duet poinformował o opóźnieniu premiery singla i zdradził kilka szczegółów dotyczących materiału na krążku.

1„Pierwszy singiel z nadchodzącego albumu „Wyblakłe myśli, zdeptane kwiaty” nosi tytuł „Wyblakłe myśli” i usłyszycie go nieco później niż myśleliśmy. Nie ma co się niecierpliwić, to żaden hit. Widzę, że mocno przeżywacie tytuł płyty, spekulując, że będzie smutna jak pamiętnik gimbo-emo. He, he… Będzie mało wesoła, to prawda. Ogólnie bardziej „Angela”, niż na przykład „Uderz w puchara”, ale tego się w ogóle nie da porównać. Oczywiście nie zabraknie chamskiego narratora ani kojącej Marysi. Idziemy po swojemu i tak jak pisaliśmy wcześniej, nie będzie to jakaś super łatwa w odbiorze płyta. Ponawiamy prośbę o przesłuchanie jej w całości, kilka razy, najlepiej w ciemności i na jak najlepszym sprzęcie, ale na to już nie mamy wpływu. Mamy około 16 dni na napisanie i nagranie 4 ostatnich kawałków, bo resztę czasu zajmą nam inne rzeczy, w tym ostatnie koncerty z Czystej Brudnej Prawdy. Mix zaczyna się 07 listopada w www.soundandmore.pl w Warszawie i potrwa tydzień. Potem mastering w www.jgmasterlab.com i 13 grudnia płyta trafi do sklepów. A 14 w Warszawie pożegnalny koncert starej płyty. Dzięki, że jesteście z nami.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>