Kali: Realizujemy swoje szalone zajawki jako palacze

Na swoim profilu FB Kali wypowiedział się na temat opóźnień związanych z wydaniem Ganja Mafia „Wiesz Co Się Kruszy”.

1„Witam
Ze względu na chwilową ciszę należy się Wam porcja informacji na temat albumu Ganja Mafia „Wiesz Co Się Kruszy”.
Niestety nie udało się nam wydać tego projektu jak zakładaliśmy na wakacje. Pomimo szczerych chęci musieliśmy się na chwilę zatrzymać mając zrealizowane ok 60% procent wokali. Spora w tym moja zasługa ze względu na ciągłość koncertów oraz chwilowe perturbacje z czasem studyjnym.
Idąc na przeciw naszemu zapotrzebowaniu na czas studyjny (3 kolejne tytuły czekają na premierę) już teraz powstaje nasze profesjonalne studio nagraniowe Ganja Mafia Studio , które będzie mieścić się nad sklepem stacjonarnym Ganja Mafia Shop w Katowicach. Studio będzie nie tylko stałym miejscem nagrań dla artystów ekipy GM ale również będziemy dysponować czasem otwartym na realizacje chętnych z poza naszych szeregów.
Wracając do tematu „Wiesz Co Się Kruszy” chcielibyśmy aby album ukazał się w grudniu tego roku i obiecuję Wam , że zrobimy co w naszej mocy żeby tego terminu dotrzymać.
Jeśli chodzi o bity to głównie udzielił się nasz PSR ale usłyszycie też produkcję naszego kolejnego producenckiego talentu w szeregach GM ale o tym innym razem.
Jeśli chodzi o zawartość liryczną to zgodnie z założeniem postawiliśmy na album o charakterystyce weed tape’u bogatego w followupy zarówno teamatyczne jak i muzyczne.
Nie będzie klasyki , raczej mocne suby i syntezatory . Nie będzie mega wyniosłych tematów bo robimy ten album dla palaczy i dla ganji. Jeśli oczekujesz od tego projektu głębokich pojazdów na poziomie Bisza to się rozczarujesz bo „Wiesz Co Się Kruszy” będzie produkcją monotematyczną aczkolwiek nie jedno kolorową. Wielu zarzuci nam płytkość ale nie robimy tego albumu dla szczytnych celów , bardziej realizujemy swoje szalone zajawki jako palacze. Jeśli palisz to przy tym na pewno zapalisz i się nie rozczarujesz
Jeśli faktycznie zrealizujemy zamysł premiery w grudniu to lada moment powinny ukazać się kolejne single .
Jeśli materiał miałby ucierpieć ze względu na pośpiech to będę zmuszony przełożyć premierę na luty/marzec ale jeśli będziecie trzymać kciuki to wszystko powinno pójść zgodnie z planem
Ganja Mafia 4 Life !
Czekacie ??!!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>