Hybryd – O.S.T.R.a Polskim Singlem Roku 2015

ostrKolejna kategoria Plebiscytu WuDoo i Hip-Hop.pl rozwiązana. Zdecydowaliście jednogłośnie, że Polskim Rap Singlem Roku 2015 został utwór „Hybryd” nagrany przez O.S.T.R.a do bitu Killing Skills z albumu „Podróż zwana życiem”, który ukazał się tradycyjnie w lutym nakładem Asfalt Records, debiutując na 1 miejscu OLIS, i goszcząc w zestawieniu do tej pory przez 38 tygodni.

Podobnie jak na listach sprzedaży Ostry (Artysta Dekady WuDoo i Hip-Hop.pl) znakomicie czuje się też w naszym plebiscycie. W latach 2004-2015 nominowany był w sumie 40 razy. Jeśli chodzi o single to jest to jego trzecie zwycięstwo. Ale pierwsze solo. Wcześniej triumfował w 2011 r. (SLU, OSTR, Jeru the Damaja „Oddałbym”) oraz w 2012 r. (Tabasko „Wychowani w Polsce”). A jeżeli słyszeliście „We krwi (Since I Saw You)” czyli najnowszy utwór Adama z płyty „Życie po śmierci”, to pewnie spodziewacie się nominacji i w przyszłym roku…

„Hybryd” zdominował zestawienie, zdobywając dwa razy więcej głosów niż drugi singiel „Wyjebane (Tak Mocno)” Kękę. Raper z Radomia w tej kategorii był na podium (3 miejsce) już w zeszłym roku za kawałek „Pozostając Sobą”.

Najlepszą trójką AD 2015 uzupełnia Gural z kawałkiem „Apartament”.

Słabo poradził sobie Quebonafide, który dostając aż trzy nominacje, zajął ostatnie trzy miejsca zestawienia. Dziwi też dopiero siódme miejsce Małpy, który w tej chwili jest na ustach wszystkich za sprawą pierwszej od 7 lat płyty „Mówi”. O tym krążku na pewno nie zapomnimy w przyszłorocznych podsumowaniach. Może będzie lepiej.

Oto pełne zestawienie:
1. O.S.T.R. – Hybryd
2. Kękę – Wyjebane (Tak Mocno)
3. DonGURALesko – Apartament
4. Zeus – Będziemy Dziećmi
5. Tau – Pinokyo
6. Taco Hemingway – Sześć Zer
7. Małpa – Naiwniak
8. BonSoul – Lepiej Nie Pytać
9. Guzior – Clint Eastwood
10. Rasmentalism – Wyjdziesz na dwór? feat. Quebonafide
11. VNM x KęKę x Sokół x Quebonafide – Brać życie za mordę
12. Quebonafide – Oh My Buddha

Przed nami nowa kategoria: Amerykański Rap Singiel Roku 2015. Jak zawsze ciężko jest nominować w tej kategorii ponieważ znakomitych utworów jest tak dużo, że musielibyśmy robić kilka sond. Dlatego też skupiliśmy się na tzw. singlach oficjalnych, tych do których nakręcono teledysk. Dwanaście nominowanych singli zostało wybranych przez przedstawicieli redakcji WuDoo i Hip-Hop.pl, zwycięzcę wybierzecie Wy.

*Zobacz wyniki plebiscytu z poprzednich lat

21 myśli nt. „Hybryd – O.S.T.R.a Polskim Singlem Roku 2015

  1. All assignment help is a web portal where students get help in making assignments for all the subjects, with the help of our experts. You will get 100% plagiarism free assignment. Expert’s consultation is also available for students. If they have any query they can contact with our experts anytime.

  2. Marketing Writing help is the best services attended by Students Assignment Help to the students. We support the best quality assignment writing services to the students around the world as we have a team of expert marketing assignment helpers who are completed their degree from top universities of the UK.

  3. A superior all assignment Help reviews offered by this website with the advantage of online support with high proficiency level based on its latest research and information by professional reviews writers. Wide ranges of subjects are covered with separate writers for each subject.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>