Grand Reserve feat. Freeway & JWP „Nasze 5 minut” – teledysk

1GRAND RESERVE feat. Freeway & JWP „Nasze 5 minut” to pierwszy singiel promujący album producencki Grand Reserve – kolektywu muzycznego, którego trzon stanowią Tomasz Busławski i Filip Siejka. Na płytę, której premiera planowana jest na przełom II/III 2014, muzycy zaprosili znanych artystów z Polski i zagranicy tworząc serię niecodziennych kolaboracji.

Na krążku, który szykują Grand Reserve pojawią się też wybitni instrumentaliści na co dzień współpracujący z gwiazdami soulu, funku i jazzu z różnych części świata.

W utworze „Nasze 5 minut” poza JWP i FREEWAY’em pojawią się też Derrick McKenzie – perkusista zespołu Jamiroquai oraz Michał Grott – jeden z najbardziej cenionych polskich basistów sesyjnych. Na albumie usłyszymy dużo muzyki, a jego koncepcja będzie luźno nawiązywać do słynnej serii „Jazzmatazz„, stworzonej przez Guru. Grand Reserve ukaże się nakładem naszej wytwórni – Stojedenaście.

Jedna myśl nt. „Grand Reserve feat. Freeway & JWP „Nasze 5 minut” – teledysk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>