Girls vs. Boys | Miuosh x Onar & WdoWA | 22.11 Białystok

1 (Medium)CROPP i Agencja CRANE zapraszają na wyjątkowe wydarzenie artystyczne, do klubu HERKULESY. Swoje koncerty zagrają: Miuosh i Onar, którzy zaprezentuje po raz pierwszy w Białymstoku materiał z najnowszej płyty oraz WdoWA. Całość wydarzenia dopełni znakomity pokaz malowania na żywo, w wykonaniu czołowych postaci polskiego street artu.

MIUOSH x ONAR

„Nowe Światło” to wspólny album Miuosha i Onara. Muzyków chociażby ze względu na ilość wydanych solowych płyt i staż na scenie nikomu przedstawiać nie trzeba. Ich longplay to niecodzienne połączenie katowickiego i warszawskiego hip-hopu, z którego wykluł się wyrazisty, spójny materiał. „Nowe Światło” ukazało się na rynku 18 października, a już dziś zapraszamy na premierowy koncert duetu w Białymstoku. W klubie Herkulesy, oprócz materiału z najnowszej płyty, usłyszymy przekrój najbardziej znanych numerów z poprzednich płyt raperów. Podczas prawie 2-godzinnego show nie zabraknie takich hitów jak chociażby „Nie mamy skrzydeł”, „Róże z betonu”, „Ja bym oszalał” czy „Miejsce w oparach absurdu”. Serdecznie zapraszamy!

WDOWA

Wdowa właściwie Małgorzata Jaworska (ur. 13 października 1985 w Warszawie) – polska raperka. Wykonywany przez nią rap cechuje klimat braggadocio. W 2003 prowadząca program „W-Raps” (Women-Raps) na antenie internetowej telewizji TV Fly, całkowicie poświęcony kobietom, które tworzą muzykę rap, soul i r’n’b, freestyle, beatbox a także grafitii. Była pierwszą polską artystką rapową debiutującą solowym, oficjalnym wydawnictwem (Braggacadabra, 2005, Fonografika). W 2007 roku dołączyła do grupy Szybki Szmal. Pod koniec 2009 roku dołączyła do ekipy Alkopoligamii. Nakładem tej wytwórni w 2010 roku została wydana jej druga, solowa płyta zatytułowana Superextra.

MALOWNIE NA ŻYWO – STREET ART

KRIK
Krik od około 15 lat jest zaangażowany w upiększanie trójmiasta, mnożenie obrazów i domykanie widoków. jak sam mówi: „początki były ciężkie, ciekawe i przyczyn było wiele. w sumie nic się nie zmieniło. ciągle jest ciężko i ciekawie. kiedyśopowiem Ci przy piwku” (może go spotkacie podczas werniksa). chłopak prosty i szczery, sam nie wie skąd się wziął i skąd się nadal bierze jego styl. mocno osadzony w środowisko graffiti z jednak sceptycznym podejściem do jego głównych nurtów. nie szuka inspiracji i nie ma swoich mistrzów („podobają mi się stare rzeczy z warszawy i gdańska”). Postać barwna, prześmiewcza i szalona choć rysunki ponuraków i przeważnie powstają w czarno bieli. „ale to chyba nieistotne bo przecież to tak fajnie się napić i powygłupiać.”

VERA KING
Pochodząca i żyjąca w Gdańsku studentka III roku grafiki. Głównymi obszarami jej działań są: grafika oraz mural, w których stara się łączyć projektowanie z ilustracją.

MAXIM

Przedsprzedaż biletów – 30 PLN
Klub Herkulesy, ul. Mickiewicza 2a
Free- Way, ul. Lipowa 37
Candyszop ul.Zamenhofa

Wstęp – 35 PLN (W dniu koncertu)

Hall Of Fame vol. 3 from BUFFET on Vimeo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>