Girls vs Boys | Iza Lach & L.U.C | 09.11 Warszawa

1 (Large)CROPP i Agencja CRANE zapraszają na wyjątkowe wydarzenie artystyczne, do klubu 1500m2. Swoje koncerty zagrają: Iza Lach oraz L.U.C, który zaprezentuje Wam bardzo ciekawy projekt – Kosmostumostów. Całość wydarzenia dopełni znakomity pokaz malowania na żywo, w wykonaniu czołowych postaci polskiego street artu.

Iza Lach to polska wokalistka popowa, kompozytorka i autorka tekstów. Pierwszy utwór napisała w wieku trzynastu lat, później dał on tytuł jej debiutanckiej płycie „Już czas”, którą wydała mając 19 lat. Drugi longplay, „Krzyk”, wydała trzy lata później. Dzieło zostało dobrze przyjęte i zapewniło artystce dwie nominacje do Fryderyków, w tym dla kompozytora roku. Ma na koncie współpracę z najlepszymi na świecie, międzynarodowy rozgłos przyniosła utalentowanej Polce współpraca ze Snoop Doggiem aka Snoop Lion.

L.U.C (Łukasz Rostkowski) – producent muzyczny, performer i kompozytor, autor tekstów oraz reżyser wideoklipów i koncertów, nagrodzony m.in. Paszportem Polityki, Wrocławską Nagrodą Muzyczną i Yachem, okrzyknięty przez dziennikarzy Artystą XXI wieku.

Kosmostumostów:
Projekt, który jest efektem kilkunastomiesięcznej pracy L.U.C’a , z jeszcze większym rozmachem realizuje filozofię 4 galaktyk (muzyka, liryka, film i grafika). Składa się z powiązanych ze sobą elementów. Pierwszym z nich jest album muzyczny oraz dwa teledyski. Drugim z elementów jest komiks autorstwa L.U.C’a z rysunkami utalentowanego młodego rysownika Grzegorza Przybysia, który ilustruje historię opowiedzianą na płycie. Połączeniem płyty i rysunków jest multimedialny, koncertowy show z użyciem komiksowej rzeczywistości.

Od autora projektu:
Płytą tą chcę pomóc ludziom odnaleźć swój życiowy peron tak jak mi pomogło odszukać go miasto Stumostów.

WSTĘP – 30 PLN
Do nabycia w kasie klubu w dniu koncertu.

https://www.facebook.com/CRANEAGENCYpl

Jedna myśl nt. „Girls vs Boys | Iza Lach & L.U.C | 09.11 Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>