Game Zagranicznym Artystą Roku 2015

gameTegoroczny Plebiscyt WuDoo i Hip-Hop.pl dobiegł końca. Za nami rozstrzygnięcie w ostatniej kategorii. Tytuł Zagranicznego Artysty Roku 2015 otrzymuje Game. To drugie podium w tej edycji dla reprezentanta Compton, który zajął wcześniej trzecie miejsce w kategorii album roku za The Documentary 2.

Jest to powrót Game’a na szczyt po 10 latach. Swój debiut na 1. miejscu w tej kategorii raper zaliczył w 2005 roku. Ale warto wspomnieć, że w między czasie jako wykonawca roku był trzy razy na miejscu drugim (2006, 2008, 2011).

Co ciekawe skład pierwszej trójki jest taki sam jak w kategorii Zagraniczny Album Roku. Zmieniła się tylko kolejność. I tak Game z trzeciego na pierwsze, Dr. Dre z pierwszego na drugie i Kendrick Lamar z drugiego na trzecie.

Oto pełne zestawienie:
1. Game
2. Dr. Dre
3. Kendrick Lamar
4. Drake
5. A$AP Rocky
6. Future
7. G-Eazy
8. Rae Sremmurd
9. Big Sean
10. Logic
11. Meek Mill
12. Fetty Wap

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w naszym plebiscycie. Śledźcie uważnie to co dzieje się na scenie, bo już za rok wrócimy z plebiscytem i ponownie zaprosimy Was do głosowania.

*Zobacz wyniki plebiscytu z poprzednich lat

51 myśli nt. „Game Zagranicznym Artystą Roku 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>