Game Zagranicznym Artystą Roku 2015

gameTegoroczny Plebiscyt WuDoo i Hip-Hop.pl dobiegł końca. Za nami rozstrzygnięcie w ostatniej kategorii. Tytuł Zagranicznego Artysty Roku 2015 otrzymuje Game. To drugie podium w tej edycji dla reprezentanta Compton, który zajął wcześniej trzecie miejsce w kategorii album roku za The Documentary 2.

Jest to powrót Game’a na szczyt po 10 latach. Swój debiut na 1. miejscu w tej kategorii raper zaliczył w 2005 roku. Ale warto wspomnieć, że w między czasie jako wykonawca roku był trzy razy na miejscu drugim (2006, 2008, 2011).

Co ciekawe skład pierwszej trójki jest taki sam jak w kategorii Zagraniczny Album Roku. Zmieniła się tylko kolejność. I tak Game z trzeciego na pierwsze, Dr. Dre z pierwszego na drugie i Kendrick Lamar z drugiego na trzecie.

Oto pełne zestawienie:
1. Game
2. Dr. Dre
3. Kendrick Lamar
4. Drake
5. A$AP Rocky
6. Future
7. G-Eazy
8. Rae Sremmurd
9. Big Sean
10. Logic
11. Meek Mill
12. Fetty Wap

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w naszym plebiscycie. Śledźcie uważnie to co dzieje się na scenie, bo już za rok wrócimy z plebiscytem i ponownie zaprosimy Was do głosowania.

*Zobacz wyniki plebiscytu z poprzednich lat

115 myśli nt. „Game Zagranicznym Artystą Roku 2015

  1. Students could often find it tough to write their academic tasks. It could lead to they not getting desired grades in the academics. Opting for our assignment help online could be ideal for such students and they can get a complete assignment solution from us.

  2. It is a well-maintained site where people can learn about various topics. I am looking forward to read more blogs from here. Students finding it tough to write an assignment can try our online assignment help and can get their coursework written by assignment experts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>