Eripe&Quebonafide z „Płytą Roku” w Oświęcimiu

1 W niecały miesiąc po premierze duet zawita z najświeższą produkcją do Oświęcimia!

Eripe – Reprezentant Krakowa, debiutant i freshman na polskiej scenie, którego pierwszymi podziemnymi projektami są nagrane w 2012 roku płyty pt. Chamskie Rzeczy oraz Odium EP.  Jego rap to mocne i wyraziste linijki, mroczny i niepokojący klimat, chamskie i kontrowersyjne poglądy, soczyste i bezkompromisowe bragga oraz szokujące i obrazoburcze storytellingi. Nie przebiera w słowach i chętnie dzieli się swoimi chorymi wizjami i twardym podejściem do życia. Jego teksty to mnóstwo gorzkich, aroganckich i budzących skrajne emocje wersów, wyszukane metafory, pomysłowe porównania i ciekawe gry słowne. Reprezentant ekipy Patokalipsa. Aktualnie pracuje nad swoim pierwszym pełnoprawnym albumem długogrającym pt. Dead Man Rapping.

Eripe – Pierdolę (street video)

Eripe – Apogeum wkurwienia

Quebonafide – freestylowy głos ciechanowskiego podziemia. Quebonafide, czyli Kuba Grabowski urodził się w 7 lipca 1991 roku w Ciechanowie, gdzie mieszka i tworzy.
Młody raper świadomy początków swojej drogi mówi skromnie: „Moja przygoda z hip hopem się dopiero zacznie” i będąc faktycznie na starcie już daje dowody swojego talentu. Zaznaczył już dość wyraźnie swoją obecność na scenie solowym albumem „Eklektyka” (2013), którego dźwięki odbiły się pozytywnym echem w środowisku.
Quebonafide z Fuso (Diil Gang) wydali łącznie 3 albumy. Ostatni „Flow Witam” EP w 2012 roku, a wcześniej jako skład Yochimu ukazały się płyty „Drugie Cięcie” w 2010 r. i „Pierwsze Cięcie” w 2009 (obie ostatnie to LP). Udzielił się również w kilku innych produkcjach dogrywając się do utworów takim raperom jak Czarny Furiat, Planet ANM, Te-Tris. (autor: Sebastian Wojtek)

Quebonafide – Ile mogłem (ft K-Leah, prod. Foux)

Support:
1. Angelo (Nowy Targ)
2. Królik x MyK (Andrychów)
3. Padlin`ski (Chełmek)

17 styczeń 2014, start o 20:00
Pub „Arkadia” w Oświęcimiu, ul. Zaborska 40.

WSTĘP: bez ograniczeń wiekowych.

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż od 30 grudnia), 25 zł (w dniu koncertu).
Punkty sprzedaży:
1. Intruz Skateshop ul. Zaborska 5, Oświęcim,
2. Pub „Arkadia” ul. Zaborska 40, Oświęcim.

Partnerzy wydarzenia:
Big Bang PL –www.BigBang.com.pl
Oświęcimski Hip-Hop -www.fb.com/Oswiecimski.HipHop
3/4 UDGS – www.34udgs.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>