Eminem Zagranicznym Artystą Roku 2013

EMINEMTegoroczny Plebiscyt WuDoo i Hip-Hop.pl dobiegł końca. Za nami rozstrzygnięcie w ostatniej kategorii. Tytuł Zagranicznego Artysty Roku 2013 przyznaliście (co nie jest zaskoczeniem) Eminemowi, który triumfował w dwóch poprzednich kategoriach z płytą „The Marshall Mathers LP 2″ i singlem „Rap God”. Warto przypomnieć, że Eminem wielkiego szlema zdobył już raz w 2010 roku. W 2009 zajął odpowiednio miejsca 1-2-1.

Pozostałe dwa stopnie podium identyczne są z tymi sprzed roku. Na miejscu drugim uplasował się Kendrick Lamar, a na trzecim Kanye West, którego płytę „Yeezus” w kategorii Zagraniczna Płyta Roku umieściliście na drugim miejsce.

Oto pełne zestawienie:
1. Eminem
2. Kendrick Lamar
3. Kanye West
4. Jay Z
5. Drake
6. Macklemore
7. J. Cole
8. Joey Bada$$
9. A$AP Rocky
10. Pusha T
11. Mac Miller
12. Tyler The Creator

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w naszym plebiscycie. Śledźcie uważnie to co dzieje się na scenie, bo już za rok wrócimy z plebiscytem i ponownie zaprosimy Was do głosowania.

*Zobacz wyniki plebiscytu z poprzednich lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>