Demonologia II – CHCWD – Teledysk

1Słoń i Mikser prezentują teledysk do tracku pt. „CHCWD”. Utwór pochodzi z ich najnowszego albumu – Demonologia II. Skrecze do kawałka wykonał Dj Soina. Klip powstał przy współpracy z Ekipą 4zero4.

Płyta od piątku dostępna jest na www.unhuman.pl oraz w Empikach na terenie całego kraju. Najnowszy album Słonia i Miksera pt. „Demonologia II” to potrójne wydawnictwo. W sumie na dwóch płytach CD znalazło się 27 utworów z gościnnym udziałem takich wykonawców jak Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, Kacper HTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz Dj Kostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu.

Artyści o Albumie: „Prace nad płytą trwały rok. 12 miesięcy pisania tekstów, 4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym. Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z tracków zawartych na „D2″ powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie. Dzięki za to że jesteście z nami, do zobaczenia na koncertach! Słoń/Mikser – Demonologia 2013 Album powstał we współpracy z unhuman.pl, Brain Dead Familią oraz Unhuman Familią!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>