Czarny z HiFi Bandy w Częstochowie!

1 Już 25 stycznia 2014 roku w Klubie Bar_Code wielkie muzyczne wydarzenie! Po raz pierwszy w Częstochowie ze swoim Dj setem, wystąpi jeden z najpopularniejszych producentów rapu w Polsce - Czarny (HiFi Banda/Prosto). 

Występy Czarnego to eklektyczna mieszanka muzyki o miejskich korzeniach. Znajdzie się w nich miejsce zarówno dla klasycznego hip-hopu jak i utworów The Prodigy czy Chemical Brothers. Oprócz gwiazdy wieczoru usłyszeć będzie można także Dj’a Esela.

Czarny – polski muzyk, kompozytor i instrumentalista, a także producent muzyczny, i aranżer. Absolwent Islington Music Workshop w Londynie i Academy of Contemporary Music College w Guildford. Czarny znany jest przede wszystkim z występów w grupie HiFi Banda, którego był współzałożycielelem. Jako producent muzyczny współpracował z takimi wykonawcami jak: Eldo, Młody M, Fu, Fundacja nr 1, Pokój z Widokiem na Wojnę, Pezet, Mor W.A., Małolat, Siwers, Kękę, Sokół i Marysia Starosta.

Dj Esel (Kraków) – wirtuoz sztuki djskiej z rodu Kraka oraz beatmaker, jego sety zaspokajają i wprawiają w stan euforii nawet najbardziej wymagających klubowiczów. Muzycznie jest bardzo otwarty na różne style, jednak najczęściej podczas jego setów można usłyszeć gatunki takie jak: rap/funky/ragga/r&b.

Miejsce: BAR_CODE (Al. NMP 43, wejście od ul. Śląskiej)
Data: 25.01.2014
Start: 21:00
Bilet: 15 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>