Czarny HIFI – Nokturny & Demony [06.10.2014]

1Nokturny & Demony to drugi album Czarnego HIFI uważanego za jednego z najlepszych producentów muzycznych w kraju. Płyta jest inspirowana mieszanką różnych gatunków muzycznych od trip-hopu przez elektronikę, muzykę filmową i akustyczną.

Podobnie jak przy świetnie przyjętej płycie „Niedopowiedzenia” Czarny HIFI zaprosił gości z rozmaitym backgroundem muzycznym. Jest więc między innymi Sokół, Mes, VNM, Tomson, Hades, KęKę, Iza Kowalewska, Flojd, DJ Eprom i DJ Kebs oraz chłopaki z Night Marks Electric Trio – Adam Kabaciński i Marek Pędziwiatr. Na płycie pojawia się również Promoe z Looptroop Rockers. Producent zadbał nie tylko o oprawę muzyczną ale również dobrał prawie całą tematykę tekstową utworów.

Tak jak w poprzednich produkcjach Czarnego słyszymy wyraźnie jego autorski styl, dbałość o detal i szeroką paletę barw. Album „Nokturny & Demony” jest także bardziej zróżnicowany muzycznie. Obok tradycyjnie zaaranżowanych piosenek mamy także bardzo otwarte nietypowe formy.

„Nokturny & Demony” to niewątpliwie wyjątkowe wydawnictwo na rynku muzycznym.

Tracklista:
01. NOKTURN gościnnie Agata Molska, DJ Kebs
02. NADZIEJA gościnnie Iza Kowalewska
03. TOMMY LOBO
04. DZIECKO WE MNIE gościnnie Hades, KęKę, DJ Eprom
05. ANTI HYPE gościnnie Marek Pędziwiatr, Piotrek Lewandowski
06. NO TURNIN BACK gościnnie Marek Pędziwiatr, unclERRBITS
07. NARA gościnnie Flojd
08. LATAMI gościnnie Sokół
09. TRUDNE SZCZĘŚCIA gościnnie Boxi, Iza Kowalewska
10. DEMONY gościnnie. VNM, Ten Typ Mes, Tomson
11. SANTERIA PERDITION
12. FABRIC OF LIFE gościnnie Promoe
13. DEPARTURES – ODLOTY gościnnie Adam Kabaciński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>