Czarny Furiat – Wilki i Owce – teledysk

1Czarny Furiat, na dzień przed ogólnopolską premierą „Rubikonu”, wypuszcza kolejne wideo promujące album. Najnowszy materiał artysty ukaże się nakładem wytwórni Proper Records.

„Wilki i owce” to szósty singiel promujący trzeci solowy album artysty. Za muzykę odpowiada The Pretendenz. W klipie do utworu możemy zobaczyć córkę artysty. - Obecnie moja duma ma 11 lat. Pomysł na ten, jak i inne numery przyniosło samo życie. Tym razem inspiracją była moja córka – wyjaśnia Czarny Furiat.

Rubikon” to 16 tracków z udziałem liczących się artystów polskiej sceny, takimi jak Tede, Ero, Bonus RPK, Fu, Polska Wersja i wielu innych. Za mix/mastering odpowiedzialny jest Dj Deszczu Strugi.

- Nie robiłem całej płyty na jedno kopyto. Są numery piękne muzycznie, oparte na melodyjnych samplach, mówiące o relaksie, spełnieniu, rodzinie, poszukiwaniu drogi ,pasji życia. Ale są i te mocniejsze o zatraceniu priorytetów, zaburzeniu światopoglądu, mamonie, braku zasad oraz te bardzo hardkorowe i typowo uliczne. Stąd też „Rubikon” ma bity aż od 11 producentów muzycznych, którzy każdemu kawałkowi oddali swoją cząstkę muzycznej pasji i duszy – mówi Czarny Furiat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>