Bit WhiteHouse na drugiej płycie Sokoła i Marysi

Drugi album Sokoła i Marysi ukaże się 13 grudnia. Dwa tygodnie temu pisaliśmy, że jednym z producentów płyty będzie DJ Premier. Wczoraj duet poinformował, że kolejnym producentem, a raczej producentami, będzie WhiteHouse.

Pierwszą ekipą producencką jaką przybliżymy Wam z naszej nadchodzącej płyty jest duet White House. Zrobiliśmy razem z Magierą i z L.A. już mnóstwo dobrych rzeczy. Na poprzedniej płycie to była „Wspólna gałąź” z gościnnym udziałem Chady, Pokoju i Ero.” – pisze sokół na FB.

„Album cały czas powstaje. Już w tym momencie na albumie pojawiają się bity 12 producentów (niektóre kawałki produkowane są przez duety producenckie, lub kolaboracje dwóch producentów), nagraliśmy już też 4 różnych DJ. Pracujemy na tyle intensywnie, że wczoraj równocześnie nagrywaliśmy w dwóch różnych studiach, żeby nie marnować czasu.” – wyjaśnia. „Jak zwykle treść i forma jest mocno niekonwencjonalna. Premierę powinniśmy zrobić w nocy, ale 13 grudnia i tak wcześnie robi się ciemno. Pierwszy singiel w przeciągu tygodnia pojawi się na YouTube. Dalsze szczegóły niebawem.”

Jedna myśl nt. „Bit WhiteHouse na drugiej płycie Sokoła i Marysi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>